Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt rossz ember lennék...

Ez miatt rossz ember lennék vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A párommal és apukájával élek. Júliusban felutaztam anyumékhoz Pestre ott voltam 2 és fél hetet ami nem nagyon tetszett a páromnak, mondta hogy nyugodjan maradjak de láttam rajta hogy nem így gondolja.

Azért mentem fel hozzájuk mert régen láttam őket, és úgy volt hogy legközelebb szeptemberben találkozom velük. Viszont anyumék mennek nyaralni 2 hét múlva, a húgom asztmás és megkért hogyha legyek addig náluk. Csak 5 napról lenne szó... de a párom meg az apja tették a megjegyzésüket hogyha rajtam múlna 4 hetet is anyáméknál maradnék.

Ennyire baj ha jól érzem ott magamat? Tök hülyének érzem most magam... vagy túlreagálom?


2020. júl. 27. 18:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
19%

Ha együtt laksz a pároddal, akkor szerintem is túlzás, hogy ennyi időre otthagyod a párodat.

"Ennyire baj ha jól érzem ott magamat?"

Nem, az a baj, hogy ennyire nem hiányzik a párod.

Amit én reálisnak tartottam volna: egy hét a szüleiddel, plusz 5 nap a húgoddal, amikor szüleid nincsenek otthon.

2020. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
65%
Tedd lapátra! 🚩🚩🚩🚩
2020. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%

A barátod és az apja reagálja túl. Teljesen normális, ha szeretsz a családoddal is lenni.

Mi a bajuk? Nincs, aki megcsinálja a házimunkát, ha nem vagy ott?

2020. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
1: a párja meg mindennap az apjával van!
2020. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Te mosol, főzől, takarítasz a párodra és az apjára? Mert ha igen, akkor gondolom zavarja őket, hogy nincs otthon a " cseléd".
2020. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Mikor hazamentem várt rám a mosogatás, a takarítás és a főzés.
2020. júl. 27. 18:57
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi. Itt a megfejtés.
2020. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Így már érthető miért nem hiányzik másfél hétig a párod :S
2020. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Bevallom, erre én se gondoltam. ;-)
2020. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%
Mindennel megvártak? Bakker. Nem te hiányzol, hanem az ingyen szolga. Tudod kinek kéne ilyen köcsög bunkó pasi! Ráadásul még az apja is!
2020. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!