Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt rossz ember lennék...

Ez miatt rossz ember lennék vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A párommal és apukájával élek. Júliusban felutaztam anyumékhoz Pestre ott voltam 2 és fél hetet ami nem nagyon tetszett a páromnak, mondta hogy nyugodjan maradjak de láttam rajta hogy nem így gondolja.

Azért mentem fel hozzájuk mert régen láttam őket, és úgy volt hogy legközelebb szeptemberben találkozom velük. Viszont anyumék mennek nyaralni 2 hét múlva, a húgom asztmás és megkért hogyha legyek addig náluk. Csak 5 napról lenne szó... de a párom meg az apja tették a megjegyzésüket hogyha rajtam múlna 4 hetet is anyáméknál maradnék.

Ennyire baj ha jól érzem ott magamat? Tök hülyének érzem most magam... vagy túlreagálom?


2020. júl. 27. 18:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
89%
Bakker... hiányzik nekik az ingyen cseléd. Nehogy már legyen valakinek magánélete, meg oda menjen, ahova akar, amikor a mosatlan áll halomban. Én utálom, ha kihasználnak és hülyének néznek, lehet inkább vissza se mennék többet. A fiúk csak intézzék a házimunkát egyedül, még senkinek nem esett le ettől a gyűrű az ujjáról.
2020. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%

"Nincs, aki megcsinálja a házimunkát, ha nem vagy ott?"


Hallod, első gondolatom volt, ahogy olvastam a kérdést. Lelépett a csicska így nincs ki törölje a popsijukat meg eléjük tegye a hamikát.

Ilyenkor mindig az a kérdés merül fel benne, hogy neked kérdező mi jó van a kapcsolatodban? Nyilvánvaló, hogy menekülsz onnan, kicsit sem vágysz vissza, azért maradsz a családoddal. Ha jó lenne a párkapcsolatod, az életed, alig várnád, hogy újra a pároddal lehess.

2020. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudlak sajnálni, mivel önként csinálsz házi szolgát magadból. Ne panaszkodj, ezt érdemled. Felesleges is ilyesmit írnod ide, mivel úgyis ott keccsölsz ezután is a hímeknél.
2020. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%

Úgy általánosságban milyen a kapcsolat a pároddal és az apjával? Te úgy érzed, boldog és elégedett vagy?

Most lenne lehetőséged kicsit reflektálni, kívülről szemlélni a kapcsolatod, gondolkodni hogy olyan irányba halad-e ahogy neked megfelelő.

Konkrétan mit mondanak, miért baj hogy ilyen sokáig a szüleidnél vagy?

2020. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%
Te ne legyél a családoddal, húzza a száját a párod, de ő minden nap az apjával van. Hahahahhaa
2020. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem tudom. Nő vagyok, de ha a pasim, akivel együtt élek, hetekre elhúzna az anyóshoz, majd megint húzna vissza hozzá... Nem tapsikolnék. A kérdés másik fele érdekesebb, hogy miért csinálsz csicskát magadból, miért játszol cselédet a faszidnak. Ha ezért menekülsz, akkor jobb ha otthagyod a hapsit.
2020. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha neked jólesik, hogy a párodnak meg az apjának vagy a cselédje... Mondjuk nem egészen, mert azért a normálisabb családoknál még régen is kaptak a cselédek időnként elég hosszú kimenőket, simán elutazhattak x időre a rokonaikhoz.
2020. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
35%
A 17-es nagyon szépen megfogalmazta.
2020. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
49%

Ezert nem kell videkiekkel kezdeni.

Amugy latom ragadt is rad toluk valami. Ne. :

*Emiatt

2020. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

Azért azt a párodnak és az apukájának is meg kéne értenie, hogy már tök rég láttad a szüleid és a testvéred. Pláne, hogy a testvéred beteg is. Szerintem pl. 2 hét sem nagy idő nem hogy 5 nap.


Amíg egyedül volt a pasid ki látta el? Nehogy már ne tudjon gondoskodni saját magáról és az apukájáról, mert ez így tényleg úgy hangzik mintha csak cseléd lennél ott és nem társ.

2020. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!