Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a férjem?

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja nagyon sokszor kritizál engem.pedig szerintem büszke lehetne rám hogy egy gyerek után is jól nézek ki (18 hós kislányunk van).meg szeret olyan megjegyzéseket tenni,úgy cselekedni ami másoknak (anyukámnak,apukámnak sőt még a saját anyjának is) rosszul esik.Miért ilyen bunkó néha.régen nem volt ilyen.és ha szólok neki hogy most ezt miért kellett mondania vagy tennie,hogy szerintem ez nem helyes akkor még ő sértődik meg.

egyébként külföldön dolgozik már második éve és 5-6 hetente jár haza egy hétre.ezen egy héten is nekünk 1-2 nap azzal megy el hogy fújunk egymásra.mit csináljak hogy minden harmónikus legyen,mert nagyon szeretem őt.és ő is szeret engem.


2010. aug. 3. 15:12
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

utolsónak:örülök hogy megtaláltad a boldogságod egy másik férfi oldalán!!!


tegnap este nem kellett rákérdeznem a férjemnél hogy mi a gond ő maga mondta egy be nem fejezett mondatban hogy nem akar visszamenni (ma hajnalba ment vissza),itthon akar maradni.

szóval akkor tényleg innen indul ki hogy már be van sokallva ettől a távolléttől,és a hiányunktól.

igaz ettől még nem kéne kritizálnia ,de mint az egyik kedves válaszoló is írta hogy ő is sokszor ok nélkül kötözködik a férjével.

de ez a kritizálás nem olyan hogy "hogy nézel ki vagy szarul nézel ki,stb:" hanem inkább hogy: "ezt akarod felvenni,inkább amazt vedd fel".

szóval tegnap lehet jobban el voltam keseredve a kelleténél és azért láttam sokkal rosszabbnak a dolgot mint amilyen valójában.

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat és hogy próbáltatok lelket önteni belém.azoknak is köszönöm akik azt írták hogy megcsal mert legalább elgondolkodtam dolgokon.

2010. aug. 4. 12:47
 32/33 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Legfontosabb mindig a kommunikáció egy házasságban meg a bizalom. Mondd el neki mi bánt és hallgasd meg mit mond rá. ha van jövőtök együtt, akkor meg tudjátok beszélni a dolgokat. Sok sikert nektek!
2010. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mert nem az a lenyeg a ferfinek meg normalis embereknek ugy altalaban, amit leirtal: "szerintem büszke lehetne rám hogy egy gyerek után is jól nézek ki (18 hós kislányunk van)."


Ettol meg lehetnek vitak. Az, hogy hogy nezel ki, szerintem ebben huszadlagos prioritasu dolog. Nem veszed eszre, hogy hol a gond. Itt a problema. Amugy az en ferjem is kulfoldon tolt nagyon sok idot es soha nem volt ilyen, amit leirtal. Nem hiszem, hogy a tavolsag miatt van. A ferjeddel kell megbeszelni, mikor hazamegy es foleg tavkapcsolatnal fontos a kompromisszumkeszseg, hogy ne kapd fel egybol a vizet.

2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!