Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a férjem?

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja nagyon sokszor kritizál engem.pedig szerintem büszke lehetne rám hogy egy gyerek után is jól nézek ki (18 hós kislányunk van).meg szeret olyan megjegyzéseket tenni,úgy cselekedni ami másoknak (anyukámnak,apukámnak sőt még a saját anyjának is) rosszul esik.Miért ilyen bunkó néha.régen nem volt ilyen.és ha szólok neki hogy most ezt miért kellett mondania vagy tennie,hogy szerintem ez nem helyes akkor még ő sértődik meg.

egyébként külföldön dolgozik már második éve és 5-6 hetente jár haza egy hétre.ezen egy héten is nekünk 1-2 nap azzal megy el hogy fújunk egymásra.mit csináljak hogy minden harmónikus legyen,mert nagyon szeretem őt.és ő is szeret engem.


2010. aug. 3. 15:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jöjjön haza. Valószínűleg a távollétben van a probléma
2010. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Abból, amit elmondtál, nekem egy dolog jut eszembe:


-megcsalt

-emiatt szarul érzi magát

-téged azért szól le, hogy te még rosszabbul érezd magad nála, mert így azt az illúziót kelti magában hogy a te hibáid nagyobbak az övéinél

-magyarul: benned akar lelkiismeretfurdalást okozni, azért. hogy az ő stiklije takarva legyen.


Persze ez nem biztos, de nekem úgy tűnik ez a helyzet.

2010. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
81%
Ne érts félre, nem akarok rosszat feltételezni senkiről!De sajnos azt is fel kéne vetni, hogy mi van ha kint, külföldön megcsal...Teljes szívemből kívánom, hogy ne így legyen, de szerintem bizonyozodj meg róla, hogy igaz-e vagy sem!Üdv!
2010. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent az, hogy szeret? Mondja, hogy szeret? De a tettek határozzák meg az embert. Ha én szeretem a párom, akkor nem viselkedek vele csúnyán. Ez természetes (lenne), nem?
2010. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

őszintén nem hiszem hogy megcsalt volna.annál egyenesebb ember.ha mégis megtette volna szerintem elmondaná.

saját otthont szeretnénk ezért dolgozik kint.

a legrosszabb hogy neki fel se tűnik ha megbánt engem,vagy bárki mást.

2010. aug. 3. 15:22
 6/33 anonim válasza:
100%
Ha egy férfinek hirtelen semmi se jó, akkor bizony az esetek nagy százalékában másik nő van a háttérben, így vagy úgy...
2010. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nem a szavak embere.inkább érezteti hogy szeret.de néha rá jön és akkor csak egész nap piszkál.már hetedik éve vagyunk együtt.tényleg ez a "mumus" év a kapcsolatokban?
2010. aug. 3. 15:24
 8/33 A kérdező kommentje:

ő haza jönne szivesen.csak én nyaggatom a saját házzal,mert már szeretnék külön menni az anyóséktól.lehet egy külön élet nekünk hármonknak és minden megint jó volna,ha csak a saját magunk problémáival foglalkoznánk.

én is hamar kinyitom a szám vele szemben.mert fusztrál ez az élet az anyósékkal. a férjemnek is vannak velük problémái.ezeket persze én hallgatom.

2010. aug. 3. 15:28
 9/33 anonim ***** válasza:

én nem hinném h megcsal,saját példámból kiindulva,sajna nekem is olyan a természetem,h belekötök néha ok nélkül a férjembe piszkálom,hülye vagyok vele,tudom-tudom nem szép:(

de nem csalom meg és eszemben sincs félrelépni,tehát nem biztos h ez a gáz,nem lehet h inkább ő fél attól te csalod meg mig nincs itthon?

2010. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
24%

Ki akar maszni a kapcsolatbol, de nem o akarja kezdemenyezni. Piszkal, hogy neked legyen eleged elobb. Te mond hogy vege, igy o meg mindig a jo ferj marad.

Lehet neki egy "uj csaladja' kulfoldon. Te tartod fen neki a M.O.-i eletet, kisgyereketeket egyedul neveled. Mikor hazajon, minden meg van neki csinalva. Milyen kenyelmes neki!

Faraszto lehet neki a "hazateres", csak kotelessegbol, "mert el van varva tole", teszi.

Szeret? Nem hiszem. Utjaban vagytok neki. Ez nem ferfi, ez egy fereg.

2010. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!