Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a férjem?

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja nagyon sokszor kritizál engem.pedig szerintem büszke lehetne rám hogy egy gyerek után is jól nézek ki (18 hós kislányunk van).meg szeret olyan megjegyzéseket tenni,úgy cselekedni ami másoknak (anyukámnak,apukámnak sőt még a saját anyjának is) rosszul esik.Miért ilyen bunkó néha.régen nem volt ilyen.és ha szólok neki hogy most ezt miért kellett mondania vagy tennie,hogy szerintem ez nem helyes akkor még ő sértődik meg.

egyébként külföldön dolgozik már második éve és 5-6 hetente jár haza egy hétre.ezen egy héten is nekünk 1-2 nap azzal megy el hogy fújunk egymásra.mit csináljak hogy minden harmónikus legyen,mert nagyon szeretem őt.és ő is szeret engem.


2010. aug. 3. 15:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy két év alatt egy forintot se raktunk félre.mert ha a gyereknek nem kellett venni ezt-azt,akkor nekünk kellettek dolgok és ha nekünk se akkorbe kellett fizetni iszonyat nagy számlákat egyedül pedig nem egyedülélünk a házba.
2010. aug. 3. 15:50
 22/33 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit kellemetlen, de nem tudnátok megoldani úgy, hogy te vissza mész dolgozni ő pedig itthon maradni? Ha a külföld teszi ezt a feszültséget, akkor ez megoldás lehetne. Bár kellemetlenebb mert a gyerek bölcsis lenne, de ezer gyerek járt bölcsibe, szóval nem egy olyan hatalmas probléma és ha a házasságotok jobb lenne tőle, szerintem megérné.
2010. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
20 kilot híztam terhesség alatt.még rajtam van 4-5 kilo.engem is zavar egy kicsit,de ez nem látszik nagyon,inkább csak érzem a plusz kilokat.de nemolyan egyszerű lefogyni.
2010. aug. 3. 15:54
 24/33 A kérdező kommentje:
sajnos szülés előtt nem dolgoztam,nincs hova vissza menni.persze ettől máshova mehetnék.de így még mindig felét nemkapnánk meg a külföldi fizujának
2010. aug. 3. 15:56
 25/33 anonim ***** válasza:
És ha mindhárman mennétek külföldre? Ott te is jobb munkát találnál, talán még au pairt is tudnátok belőle fizetni :)
2010. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
csak most elég "putris " országba van.oda ő se akar kivinni minket megén se szívesen mennék oda kisgyerekkel.volt rólaszó hogyha normális országba ki tudna jutni akkor kimennénk mi is.csak sajnos ez még várat magára,mármint a jobb ország.
2010. aug. 3. 16:03
 27/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo,

15.33 vagyok,

Te kerdeztel, en valaszoltam, oszinten.

Nem, nem utalom a ferfiakat, ferjem van, jol elunk, elotte is volt ferfi kapcsolat boven.

Ha nem birod el az emberek velemenyet, akkor ne kerdezz.

2010. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Én annyira nem értek ehhez, de miért nem kérdezed meg hogy miért csinálja?

Nem igaz hogy vadidegen emberekkel kell azon lottózni, hogy ez mitől van nála ... rajta kívül senki sem tudja.

2010. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

Lehet, hogy kinn érték olyan hatások (pl. másik nő), ami miatt felmerül benne a váltás, és a tudatalattija előhozza a hibakeresést.

Az is lehet, hogy egyszerűen rosszul viseli a jelenlegi helyzetet, és az így kialakult frusztrációját vezeti le. Számos folog lehet, hogy mit viselget rosszul. Az is lehet, hogy a távmunka tényét, és a kapcsolatotok átalakulását, a ritka találkozásokat, meg az is, hogy a munkáját, munkatársait, főnökét nem bírja. Megtippelni sem lehet.

Lehet, hogy egyszerűen féltékeny, és ezt az érzését kompenzálja.

Az is lehet, hogy tényleg te változtattál valamit, ami neked fel sem tűnik, de őt zavarja, és ezt hozza ki belőled.


Nem könnyű kitalálni, sok oka lehet. Ami biztos, hogy valamit változtatnotok kell, mert magától nem fog megjavulnia helyzet. Várhatsz rá, hogy ő lép, de erre semmi garancia, hogy megteszi. Szerintem lépj te valamit. Jó ötletnek tűnik például, hogy megkérdezed (semmiképp sem vádló hangsúllyal), mit tehetnél érte, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, és amit erre mond, azt tedd meg (akkor is, ha hülyeségnek tartod), és ne várj viszonzást. Ezzel kimutathatod az elkötelezettséged felé, amitől nagyobb biztonságban érzi a saját helyzetét. Szinte bármi baja van, ez csak jót tehet. Legyél türelmes vele addig, amíg ő is lép valamit.

Persze hülyének sem kell lenni. Tudd, hogy a válás/szakítás akkor is egy opció, ha minden szépnek és jónak tűnik. Alakulhatnak rosszul is a dolgok, de egyelőre nem ez a valószinű.

2010. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

15:45 vagyok. Azért váltam el, mert a kezdeti kis problémák-pontosan olyanok, mint amit te is leírtál, odáig fajultak hogy nem lehetett vele tovább egy fedél alatt élni. 24 órában kritizált, soha nem voltam jó semmire, rossz anya voltam szerinte, rossz feleség, rossz ember. Holott csak annyi történt, hogy valaki más jobban tetszett neki, így aztán tőlem inkább meg akart szabadulni. És én hülye p*csa, sokáig el is hittem neki hogy rossz feleség és anya vagyok. Ez volt a hiba.


A mostani férjem érdekes módon tökéletesnek tart, szeret és elkényeztet mindenben.....pedig már 4 éve házasok vagyunk...Hálát adok Istennek hogy megszabadultam attól az önző baromtól.


Szóval, légy észnél nagyon. Mérlegeld a dolgokat. Van egy pont, amikor már nem érdemes ott maradni.

2010. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!