Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a férjem?

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja nagyon sokszor kritizál engem.pedig szerintem büszke lehetne rám hogy egy gyerek után is jól nézek ki (18 hós kislányunk van).meg szeret olyan megjegyzéseket tenni,úgy cselekedni ami másoknak (anyukámnak,apukámnak sőt még a saját anyjának is) rosszul esik.Miért ilyen bunkó néha.régen nem volt ilyen.és ha szólok neki hogy most ezt miért kellett mondania vagy tennie,hogy szerintem ez nem helyes akkor még ő sértődik meg.

egyébként külföldön dolgozik már második éve és 5-6 hetente jár haza egy hétre.ezen egy héten is nekünk 1-2 nap azzal megy el hogy fújunk egymásra.mit csináljak hogy minden harmónikus legyen,mert nagyon szeretem őt.és ő is szeret engem.


2010. aug. 3. 15:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
15.28-asnak:nem csak lehet hanem biztos hogy fél hogy én megcsalom.múltkor a sógórnőm barátjára volt féltékeny.pedig az meg még szinte gyerek.akkor ezt megbeszéltük.mondtam nekihogy imádom,vele akarok örökre élni meg hogy szeretnék 2-3 éven belülmég egy kisbabát
2010. aug. 3. 15:33
 12/33 A kérdező kommentje:

15.33-nak.ez nem az én férjem,ő nem ilyen!ezt soha nem tenné velem,így nem alázna meg.ha más kéne neki megmondaná nyíltan.tudom,mert ismerem!!!

miért utálod ennyire a férfiakat?elbántak veled?nemminden férfi szemétláda

2010. aug. 3. 15:37
 13/33 anonim ***** válasza:
na ugye,nem csak megcsalás lehet,amugy én is sokszor piszkálom azért a férjem mert rám tör a féltékenység:)
2010. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

azt se szereti ha olyan ruhát veszek fel ami túl sokat mutat belőlem.

múltkor mentünk valahova és amit felvettem az az ő izlésének megfelelő(meg az enyémnek is).szóval jól éreztem magam abban a ruciban és láttam rajta hogy neki is tetszek.máskor meg beszólogat,de miért?

2010. aug. 3. 15:40
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy beszélgessetek. Ha nem beszélitek meg a dolgokat, akkor nem is lesz minden harmonikus. Mondd el neki, hogy téged mi bánt, mondja el ő is, hogy miért feszült sokszor. Találjatok megoldást ha szeretitek egymást valóban.
2010. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
én is védtem az enyémet sokáig, aztán 10 év után csak beadtam a válópert. Reális legyél, ne szentimentális...
2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
15.45-ös miért váltatok el?
2010. aug. 3. 15:47
 18/33 anonim ***** válasza:
Simán annyi a baja, hogy féltékeny, és felhalmozódik benne a düh és gondolom így vezeti le. Én is mindig sértegetek másokat ha mérges vagyok, iszonyú rossz tulajdonság, de nehéz ellene tenni. Másrészről a külföldi meló miatt is feszült lehet. Kicsi a gyereketek és gyakorlatilag nem látja felnőni. Valószínű ennyi csak a baj.
2010. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem értem a pasikat, miért kell kritizálni?!

Egy nő bilogiailag sokkal többet vállal, mint a férfi, DOLGOZIK és még GYEREKET SZÜL és nevel is!(Havonta menstruál is ami sokaknak nagyon kellemetlen, mert görcsöl és semmi nem használ).

Gyerek születése után megváltozhattál egy picit valamiben ami Neki nem tetszik és ezért buzerál, nemlehet? Lehet, hogy ezt a változást Te észre sem veszed, és lehet, hogy nem is negatív az iránya, de a férjedet zavarja! üljetek, beszéljétek meg kérdezd meg mi baja Veled vagy vesd fel, ha elválnátok jobb lenne-e? Jobb lenne ha mikor hazamegy még a gyerekekkel is Neki kellene foglalkoznia? Elválást felvetésképp nem muszály komolyan is gondolni. Beszéljétek meg, mi baja veled, LEGYEN ŐSZINTE! Egy férfitól ennyi elvárható!

2010. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
kezd besokalni a hiányotoktól,neki sem lehet jó távol lenni töletek
2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!