Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rossz ha egy nő nézi ki...

Az rossz ha egy nő nézi ki magának a férfit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy először a nő érdeklődését kelti fel a pasi, ő irányítja a dolgokat, hogy ismerkedés (később szerelem) legyen belőle? Mert eddig mindig az én érdeklődésemet keltette fel XY férfi, de aztán ennek soha sem lett jó vége, soha nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna. Tehát ha először a nő kelti fel a férfi érdeklődését, és a férfi tereli a dolgokat, akkor úgy esélyesebb a dolog?
2010. aug. 3. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amit a 11.13 leírt, azt hívják úgy, hogy játszmázás. Az ilyenből soha nem lesz őszinte kapcsolat, és többek között az ilyen "ízig-vérig nők" (lol :D) taktikázásai miatt qrvázzák le sokan kollektívan az összes nőt. Amúgy teljesen lényegtelen, ki kezdeményez. A szerelem úgyis magától alakul, sok esetben meg se lehet mondani pontosan, ki kezdeményezett, csak következik egyik dolog a másik után, a két fél automatikusan vonzza egymást. Nézd ki a férfit nyugodtan, próbálj vele először összebarátkozni, megismerkedni, de ha nem akarja a dolgot, ne tapadj és ne légy kullancs, és akkor nem lesz baj. Ha meg akarja, akkor ő is tenni fog érted, ebben teljesen biztos lehetsz. Ha nem tesz semmit, az azt jelenti, hogy nem akarja a dolgot, nem jössz be neki, még ha össze is jön a dolog, max. csak azért van veled, mert nincs jobb pillanatnyilag (ez nemcsak férfiaknál van így, hanem nőknél is - aki akar valamit, az reagál, aki nem akar semmit, az nem reagál).
2010. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nos, ha úgy érted, hogy te hívod randira a pasit, akkor igen, mellé fogsz lőni. Ha nem foglalt a pasas (vagy még ha az is) akkor is egy d-gást nem fog kihagyni :) de ennél több nem lesz. tudod, a legtöbb pasi úgy van vele, hogy nem dobja ki az ágyából azt a nőt aki be akar oda mászni. de ettől még nem lesz szerelmes.


Ha viszont azt érted alatta, hogy kedves vagy vele, érdeklődő és esetleg beszélgetést kezdeményezel, akkor az rendben van, sőt kell is, mert a sült galamb se szokott az ember szájába repülni.


31/N

2010. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 6. 10:50
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ha nem foglalt a pasas (vagy még ha az is) akkor is egy d-gást nem fog kihagyni :)"

Tudod, mert minden pasi egy álnok ringyó:D

Mármint az előző válaszoló szerint:D

2010. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nyugodtan kezdeményezz.Nekem bejött és BOLDOG VAGYOK VELE.
2010. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Add meg az első lökést!!! Nem ciki!
2010. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

3. ha egy pasi felkelti a figyelmedet, vedd rá, hogy kezdeményezzen, hogy "vadásszon" rád, ez a trükkje az egésznek

81%-ban mégis hogy érted?mit kell hogy kell ezt csinálni?

2010. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!