Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rossz ha egy nő nézi ki...

Az rossz ha egy nő nézi ki magának a férfit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy először a nő érdeklődését kelti fel a pasi, ő irányítja a dolgokat, hogy ismerkedés (később szerelem) legyen belőle? Mert eddig mindig az én érdeklődésemet keltette fel XY férfi, de aztán ennek soha sem lett jó vége, soha nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna. Tehát ha először a nő kelti fel a férfi érdeklődését, és a férfi tereli a dolgokat, akkor úgy esélyesebb a dolog?
2010. aug. 3. 11:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy zavarosan fogalmaztam, de nem tudtam jobban körülírni...
2010. aug. 3. 11:04
 2/17 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem mindig a nő választ. Csak eddig egyikkel sem volt szerencséd.
2010. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Beatrix17 ***** válasza:
Dehogy rossz!!Tedd azt,amit érzel!!
2010. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a vásár, attól, hogy te ezt tapasztaltad, még nem feltétlenül van így minden esetben. De egy nő el tudja hitetni a férfival, hogy a férfi kezdeményezett :D

De ilyen törvény, vagy igazság nincs, ami szerint csak azok a sikeres és működő párkapcsolatok, amiben a férfi szemeli ki a nőt.

2010. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy.

Egyik barátnőm mesélte, ő anno a férjénél kezdeményezett és nem fordítva, házasság lett a vége. :-)

2010. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A nő választ. Az, hogy neked eddig nem jól sültek el a dolgok nem azért van, mert először te figyeltél fel rá. Majd eljön az igazi is.
2010. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki én vagyok ilyen szerencsétlen :/ Vagy túl jók azok a férfiak hozzám képest akiket kinézek...
2010. aug. 3. 11:12
 8/17 anonim ***** válasza:

A férfi szereti férfinak érezni magát. Azzal, hogy te irányítasz ezt elveszed tőlük és ha valamit nem lehet kijavítani, akkor ezt.

Irányíthatsz te a háttérből, de soha nem erőszakosan, vagy nyilvánvalóan. Az ilyen típusú nő mindig izgalmas a férfinak, aztán egy idő után (ha már az izgalom alábhagyott) elmennek és keresnek egy ízig-vérig nőt, aki érezteti velük, hogy ők férfiból vannak, jelentékenyek, figyelve van a szavukra és persze még Brad Pitt sem veheti fel a versenyt a sármjukkal a szeretett nő szívében.

Okosan csináld a dolgokat és az lesz, amit te szeretnél, de közben ne rombold le az önbecsülésüket.

2010. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége.


A "dolgok alakulása" szerintem nem attól függ, hogy ki kezdeményez, hanem, hogy aki választ, az milyen szempontok szerint teszi ezt.


Ha úgy érzem, állandóan rosszul választok, akkor ez számomra annak a biztos jele lenne, hogy valamit nem látok, valamit meg kell tanulnom ezekből az esetekből. S mivel nem sikerül, ezért ismétlem újra meg újra. Ha megtanultam volna a leckét, akkor nyilván más párt választanék, más fajtát, más erősségekkel, más gyengeségekkel.


Ehhez jó lenne tudni, hogy mindig másféleképpen alakultak rosszul a dolgok, vagy mi a hasonlóság a történetekben? Az is lehet, hogy egyszerűen tudat alatt még nem akarsz hosszabb távra elköteleződni, ezért te magad intézed úgy, hogy ne legyen "jó vége", ne legyen belőle hosszabb, komoly kapcsolat. Persze ezt már a jelölt kinézésével el lehet kezdeni. (Foglalt, messze lakik, munkamániás, csapodár, sokat iszik, állandóan bulizik, túl veszélyes hobbija van stb. Széles a választék.) Igazából ezt te tudhatnád, ha képes lennél rá. Nem baj, ha most nem megy, de más még kevésbé tudja ezt kívülről látni. Azt lehet, hogy te nézel magadra, a dolgaidra tudatosabban, őszintébben, több önismerettel. Akkor talán meglátod azt, amit most nem, és megtalálod a saját megoldásodat rá.


42/F

2010. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. a dolgokat nem tudod úgy irányítani, hogy szerelem legyen, vagy lesz, vagy nem, ha jól értem, esetedben inkább nem

2. mindegy, ki kelti fel a másik figyelmét, ha az érdelődés nem lesz kölcsönös, el se indul a dolog, ha meg kölcsönös, mindegy, mi volt először

3. ha egy pasi felkelti a figyelmedet, vedd rá, hogy kezdeményezzen, hogy "vadásszon" rád, ez a trükkje az egésznek

2010. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!