Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vesztem össze vele?

Jogosan vesztem össze vele?

Figyelt kérdés
Húgommal (4éves) fürödtünk, mert nagyon szeretett volna velem a kádba sellőzni és nevettünk hangosan és nevetve sikított egyet. Nevelőapám akivel nincs túl jó kapcsolatom kérdezte hogy történt-e valami, mondtam hogy nem csak játszunk. Aztán pár perccel később bejön a mert ,,neki joga van bejönni, megnézni a gyerekét, hogy jól van-e" kiabáltam hogy nagyon gyorsan húzzon ki és akkor sem ment ki miközbe többször szóltam hogy menjen ki. Ott vagyok a kádba meztelenül és csak néz csak mert neki joga van bent lenni mert a lánya is bent van, nem tudtam vele megértetni hogy nincs joga. Kiszálltam és nagyon összevesztünk anya pedig azt mondta tuti nem csinálná ezt és hazudok. Amikor csapkodta a seggem akkor sem hitte el nekem anya és azért találok ki ilyet mert nem tudom elviselni hogy ő vele van együtt nem apával. Pedig ez nem igaz 5 éve elváltak nem szándékozom összehozni őket. Apához nem mehetek mert nem az első durva veszekedésem nevelőapámmal és ha ezt elmondanám apának tuti hogy kiakadna és behúzna neki egyet. De abból hatalmas nagy balhé lenne. Ti mit tennétek? 16/l
2020. júl. 19. 17:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
Én fel is jelentenném,és ha anyám neki hisz akkor tudom melyikünk számára a fontosab😏szégyen az ilyen ember aki a mostohagyerekét ugymond szexualisan terorizalja🙄szólj az apukádnak minnél előbb,ne hogy még rosszab kegyen a helyzet.
2020. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szerezz bizonyítéot.


Vidd be a telód a fürdőbe, és állítsd ugy, hogy látszik minden.


De szerintem hiaba is mutatós meg anyudnak, úgysem tesz semmit sem, hiszen ott a kisgyerek, és valószínű a nevelő apád viszi a több pénzt.


Apadhoz miért nem tudsz menni lakni?

2020. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem lehet bekulcsolni a fürdőszoba ajtót ha belehetne nyilván való hogy bekulcsolom. Apukámhoz fogok költözni csak nem akartam elszakadni a testvéremtől és az anyámtól. De fáj hogy nem nekem hisz. Amikor anya nincs itt olyanokat mondd hogy nagyobb lett a mellem meg szép a fenekem és hasonlók. Mondtam hogy ne mondjon ilyeneket de mintha a falnak beszélnék. Anya meg vagy azt mondta hogy nem igaz vagy hogy csak megdicsért. Amikor állok háttal magához szorított aztán elment ebből az lett h beképzeltem mert csak elsétált mellettem. Nem értem anyámat miért találnék ki ilyet? Szerdán költözök apához mivel akkor tudok hozzá menni. Köszönöm az eddigi válaszokat
2020. júl. 19. 19:29
 24/29 anonim ***** válasza:
98%
Anyád ott hagyása ne fájjon. Odalök ennek a pedofil ak, és homokba dugja a fejét. Az ilyen nem is anya.
2020. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%
Anyád sajnos a nevelőapádat választotta helyetted.Elnéz neki mindent,csak hogy megtartsa.Látom szereted a kishúgod,figyelj majd a rá,pláne ha idősebb lesz! Az ilyeneknek a saját lányuk is csak egy préda.
2020. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
menekülj !!! előbb utóbb nem fog megállni a beszólogatással, simulgatással...menekülj és hátra se nézz. Nyugodtan mond el apukádnak ezeket, nem kell félteni a "nevelőapádat"...
2020. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Lachesys ***** válasza:
100%
anyád pasija undorito, anyád meg egy szemellenzős idióta aki a saját lánya helyett a fhaszt választja. ne sajnáld egyiket se...
2020. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Jaa, addig is vedd fel telora amit csinál az a majom.
2020. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
4%

Nincs rendben ez a kérdés. Hogyan tud sellőst játszani egy 4 éves gyeek, ha még ott foglalja a helyet egy felnőtt -méretű testvér- a kádban?

Az anyuka meg sehol nincs fürdés idején?

2020. aug. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!