Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vesztem össze vele?

Jogosan vesztem össze vele?

Figyelt kérdés
Húgommal (4éves) fürödtünk, mert nagyon szeretett volna velem a kádba sellőzni és nevettünk hangosan és nevetve sikított egyet. Nevelőapám akivel nincs túl jó kapcsolatom kérdezte hogy történt-e valami, mondtam hogy nem csak játszunk. Aztán pár perccel később bejön a mert ,,neki joga van bejönni, megnézni a gyerekét, hogy jól van-e" kiabáltam hogy nagyon gyorsan húzzon ki és akkor sem ment ki miközbe többször szóltam hogy menjen ki. Ott vagyok a kádba meztelenül és csak néz csak mert neki joga van bent lenni mert a lánya is bent van, nem tudtam vele megértetni hogy nincs joga. Kiszálltam és nagyon összevesztünk anya pedig azt mondta tuti nem csinálná ezt és hazudok. Amikor csapkodta a seggem akkor sem hitte el nekem anya és azért találok ki ilyet mert nem tudom elviselni hogy ő vele van együtt nem apával. Pedig ez nem igaz 5 éve elváltak nem szándékozom összehozni őket. Apához nem mehetek mert nem az első durva veszekedésem nevelőapámmal és ha ezt elmondanám apának tuti hogy kiakadna és behúzna neki egyet. De abból hatalmas nagy balhé lenne. Ti mit tennétek? 16/l
2020. júl. 19. 17:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem költözz el az apukádhoz, ha van erre lehetőséged.
2020. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
"Apához nem mehetek mert nem az első durva veszekedésem nevelőapámmal " - nem értem az összefüggést.
2020. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem zárod be a fürdöszobát, ha meztelen vagy?
2020. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

A kamaszlány akinek csapkodja a seggét a nevelőapa, majd együtt fürdik egy 4 évessel anélkül, hogy bezárná az ajtót, pedig a nevelőapa seggrepacsizik. Persze se a fürdésnél, se a seggrepacsinál anyu sosincs otthon.

Az apja megverné a nevelőt, ami miatt ő ki lenne rakva otthonról: mi van? Egy 16 évest nem lehet kitenni otthonról. Persze apuhoz nem mehet - ahhoz az apuhoz, aki amúgy leverné a nevelőt.

Csak nekem teljesen logikátlan ez a sztori?

2020. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

"Aztán pár perccel később bejön" - Nem semmi.


"Ott vagyok a kádba meztelenül és csak néz" - Ezért nem akart kimenni.


"anya pedig azt mondta tuti nem csinálná ezt és hazudok" - Anyud nagyon buta.


"Amikor csapkodta a seggem akkor sem hitte el nekem anya és azért találok ki ilyet mert nem tudom elviselni hogy ő vele van együtt nem apával." - Szedd össze az összes mindenedet és sürgősen költözz apudhoz!!! Nyugodtan elmondhatod neki miket csinált veled.


"Apához nem mehetek mert nem az első durva veszekedésem nevelőapámmal és ha ezt elmondanám apának tuti hogy kiakadna és behúzna neki egyet. De abból hatalmas nagy balhé lenne. Ti mit tennétek? 16/l"


- Nevelőapád megérdemelne egy alapos verést. Keresd fel apudat, ha kérdezi mondj el neki mindent.


Ha tovább maradsz, akkor mi fog történni? Ez még csak a kezdet volt. Ha ezt hagyod, ez a perverz állat később sokkal több mindent meg fog veled tenni. Sürgősen le kell őt állítani.

2020. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
55%
16 éves lánynak - ha nem fürdik, mert akkor bezárja az ajtót -, hanem sellőset játszik a hugival -, illene fürdőruhát fölvenni
2020. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
23%

Aha, 16 éves meztelenül fürdik a 4 évessel.


A 4 éves gyerek apja bejár és nézi a nagylányt. Aki 1 ilyen eset után (már ha egyáltalán igaz) nem hagy fel a kishugival való meztelen fürdőzéssel, vagy nem zárja be az ajtót.


Tököm kivan ezekkel a pedós kamukérdésekkel!

2020. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
34%

Mit keresel egy 4 éves gyerekkel meztelenül egy kádban?


Nálatok ez dívik?

2020. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem költözöl az apukádhoz?

16 évesen már megmondhatod a gyámügynek,hogy kivel szeretnél élni.

2020. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj, a segged csapkodja, meg bemegy, mikor RUHA NÉLKÜL ülsz a kádban, és te azon aggódsz, hogy apukád bever neki egyet, anyád meg semmit nem tesz? Igenis mondd el apukádnak!
2020. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!