Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám el dobott magától a...

Anyám el dobott magától a faszia miatt. Tényleg az milyen ember?

Figyelt kérdés

26 vagyok tény és való.

De ezt sose gondoltam volna, apámmal is beszéltem egyszerűen nem ismer rá, mondjuk az utóbbi időben tényleg nem olyan volt mint anno. Lehetséges, hogy tele beszélte anyám fejét a pasi?

Mit tehetett vele hogy ennyire ellen fordult? Majdnem testi sertesig fajultak a dolgok köztem és a pasi a között, nem sok kelet, utána pedig ki lettem rakva. Az ilyen milyen ember?


2020. júl. 2. 17:03
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
10%

Ha rendőrt hív, Ő üti meg a bokáját, ugyanis ha oda vagy bejelentve, csak így, hirtelen nem tehet ki...

Ha megveretett, az egy nagyon súlyos bűncselekmény.

Ha csak fenyeget, az is bűncselekmény...

Vedd fel és fordulj a rendőrséghez, de neked is jobb ha hosszútávon elköltözöl onnan és a kapcsolatot sem tartod vele.

2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Már elnézést kérek, én nem írtam ki semmi felé másik kérdést!

Azért ezt ki kérem magamnak!

De sajnálom öt is!

2020. júl. 2. 20:09
 43/51 anonim ***** válasza:
80%

Itt 'menőzöl', hogy éltél angliában 5 évet meg vállalkozásod volt. 18 éves korod óta, ezek szerint 8 éve dolgozol. 8 év munka (abból 5 külföldön) alatt nem sikerült félretenned 200 ezer forintot kaucióra? Vagy 2 havi megélhetésre? Ha ilyen életképtelen 26 éves fiam lenne, aki még a nevelőapjába is beleköt meg flegmázik, akkor én is kib*sznám. Látom apád sem akar befogadni, mert hiába mondják 100an, hogy akkor menj apádhoz, te akkor sem válaszolsz.

Remélem ebből tanultál és máskor félre fogsz tenni a fizetésedből a rosszabb időkre.

Üdv. egy 25 éves, szintén 18 éves kor óta dolgozó (csak érettségis), aki most fél évig tartotta fenn magát munka nélkül és még maradt is pénze.

2020. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Milyen nevelő apjapa?

Egyáltalán nem a nevelő apám azért így nem kéne megnyilvanulni... Köszönöm... Csak itt az a gond ezzel, hogy egyáltalán nem ismeritek öt, se engem!

Azért elég ocsmány szája van még ahogy beszél a másikkal, lekezelo én, flegma meg jó hogy nem hagyom magam...

Érdekes az exem is kint élt 7 évig, és ő az apjához költözött vissza... Több ismerősöm is kint él évek óta egyiknél sem látok 15 milliós lakást vagy házat... Akkor mindegyikünk életképtelen vagy nem vettünk fel hitelt rá ;)

2020. júl. 2. 22:42
 45/51 A kérdező kommentje:
Annyian elő adjátok itt magatokat, csak kíváncsi lennék ennek mennyi egyáltalán a valóság alapja
2020. júl. 2. 22:46
 46/51 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak budai 100 milliós házak léteznek ám. Van, aki jobban szereti a falusi, városszéli, nyugodt életet, ahonnan 5-10 percre van minden autóval. Nincs hitelem.
2020. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező,abba a tudatba olvasd a válaszom, hogy itt mindenki mindent helyesen csinál.:D

És vagy réges-rég elfelejtette, hogy milyen is volt fiatalnak lenni, vagy ha fiatal a kommentelő, az nyilván megkapta otthon vagy nagyszülőktől, más rokonoktól azt a szeretetet, meg útmutatást a nagybetűs életre, amire egy gyereknek szüksége van.

Na ezért megint le leszek pontozva a sárga földig, de már megszoktam.

A kérdésedre is válaszolni kéne: Nem akarom megbántani édesanyád, de valószínűleg eléggé befolyásolható a pasija által, ha hagyja, illetve partner abban, hogy egy idegen belebeszéljen a fiához való viszonyába olyan szinten, hogy az anyát a fia ellen fordítja.

2020. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
44es vagyok. Látom senkinek sem hiszel el semmit. Azt sem hiszed el, hogy vannnak olyan fiatalok veled ellentétben, akik nem költik el minden pénzüket, hanem takarékoskodnak. Kapásból 4-5 olyan ismerőst tudok mondani, akik 4 év külföld után vettek itthon lakást vidéken vagy kpra vagy hitelre. Ha semmit nem tudtál félretenni akkor egyáltalán minek mentél ki? Itthon is lehet hónapról hónapra élni, nem kell azért Angliába repülni...
2020. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 qkker1 ***** válasza:
100%

"Drága én 5 évig éltem Angliában..."


Öt év alatt simán meg lehet spórolni egy vidéki ház árát!

2020. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
2020. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!