Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám el dobott magától a...

Anyám el dobott magától a faszia miatt. Tényleg az milyen ember?

Figyelt kérdés

26 vagyok tény és való.

De ezt sose gondoltam volna, apámmal is beszéltem egyszerűen nem ismer rá, mondjuk az utóbbi időben tényleg nem olyan volt mint anno. Lehetséges, hogy tele beszélte anyám fejét a pasi?

Mit tehetett vele hogy ennyire ellen fordult? Majdnem testi sertesig fajultak a dolgok köztem és a pasi a között, nem sok kelet, utána pedig ki lettem rakva. Az ilyen milyen ember?


2020. júl. 2. 17:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Anyámnak írtam smst és messengeren is és semmi reakció.
2020. júl. 2. 17:05
 2/51 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd ra. Vannak nők akiknek a f az első.
2020. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
13%
A legtöbb nő sajna ilyen, szokd meg
2020. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Sajnos 26 év alatt végig félre ismertem... Csak az a gáz nincs hova mennem
2020. júl. 2. 17:14
 5/51 anonim ***** válasza:
85%

Erre szoktam mondani, hogy nem attól lesz valaki szülő, hogy ő szült meg. Hanem attól, ahogy viselkedik.

Csak azt tudom mondani, hogy emészd meg a dolgokat, és lépj tovább. Akkor is, ha rohadt nehéz. :(

2020. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
89%

Akkor tegyél róla, hogy legyen!

Keress munkát, ha még nincs, és keress egy olcsó albérletet!

2020. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Igen de sajnos mindenhol 2 havi kauciót kérnék letétbe... Könnyű így mondani a másiknak
2020. júl. 2. 17:16
 8/51 anonim ***** válasza:
84%
Meghallgatnám a másik felet is azért...🙂
2020. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
79%
Űlj le és gondold át! Azért már 26 évesen legyen már egy kis tartalékod! Mindíg könnyebb mást hibáztatni.
2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
84%
Én is meghallgatnám azért őt is, mert ezért elég furcsa, ha 26 évesen, szülővel élve 2 hónap kauciónyi nincs valakinek félretéve és hogy ilyen szinten elharapózott a konfliktus, ez általában sose egy ember hibája.. Egyébként szobát is bérelhetsz, ha másra nincs lehetőséged, nem kell egyből lakás.
2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!