Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám el dobott magától a...

Anyám el dobott magától a faszia miatt. Tényleg az milyen ember?

Figyelt kérdés

26 vagyok tény és való.

De ezt sose gondoltam volna, apámmal is beszéltem egyszerűen nem ismer rá, mondjuk az utóbbi időben tényleg nem olyan volt mint anno. Lehetséges, hogy tele beszélte anyám fejét a pasi?

Mit tehetett vele hogy ennyire ellen fordult? Majdnem testi sertesig fajultak a dolgok köztem és a pasi a között, nem sok kelet, utána pedig ki lettem rakva. Az ilyen milyen ember?


2020. júl. 2. 17:03
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
99%
apáddal beszélsz, hozzá nem tudsz költözni amíg talpra állsz?
2020. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Itthon fizetem vavyis be szálltam a rezsi költségek e.... Kíváncsi lennék nektek akik így még tudjátok szólni a másikat, mennyi félre tett penzetek van :)

Lehet csak itt adjátok elő magatokat?!

Mellesleg... Ha nem úgy ugrok, viselkednek ahogy a faszik ám el várja akkor már csattan a a pofon és egyből verekedés e kezdene? Hát az én k..@ anyámat ugye?

2020. júl. 2. 17:29
 13/51 anonim ***** válasza:
21%

Jaj de bírom ezeket a félretett pénzes dumákat!

Nem mindenki kaparós proli családból származik, hogy végigkuporgassa az életét!

2020. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem jó, ha egy ismeretlen jön a házba, én mindig is azt vallottam hogy van ne váljanak el a szülők, vagy akkor maradjanak egyedül és neveljék a gyereket maguk.

99%-ban az van ugyanis, hogy a jövevény nem tudja szeretni azt aki nem a saját gyereke, szintén elég magas százalékban pedig meg is próbálja kitúrni.


Rólam anyám a pasija hatására le is mondott, ezért félig állami gondozottként kellett felnőnöm.


Persze a Te eseted más, mert 26 éves vagy... Valahol érthető, ha azt szeretné, ha már nem otthon laknál, persze az megint csak nem korrekt ha ezzel esetleg évekig nem volt baja, nem hozta fel, aztán .ég hirtelen kirak a lakásból...

Meg ha azt akarja, hogy elköltözz, akkor szülőként megtehetne annyit, hogy 1-2 hónapig elengedi neked előtte a rezsit.


Viszont ha csak úgy kitett, elüldözött, Te pedig oda vagy bejelentve az bűncselekmény!

Hiába nem a Te tulajdonod a lakás, ha oda vagy bejelentve nem tehet csak úgy utcára, kényszerkijelntenie kell téged és hivatalós levélben értesíteni! Onnantól kezdve 3 hónapon belül rendőrt hívhat rád, ha nem hagyod el az ingatlant...

De ha ez nem történt meg, akkor bűncselekményt követett el.

2020. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
81%
Az az igazi proli, kedves utolsó, aki hónapról hónapra él és mindent elszór, amit megkeres. Akkor se stimmel valami a szotirban, olyan nincs, kérdező, hogy te egy ártatlan kis tündibündi vagy és mindenki szemét körülötted.
2020. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
32%
15 vagyok, az első mondatom a 13asnak szólt.
2020. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi, nem 3 hónapon belül, hanem 3 hónap múlva.
2020. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
73%
nem vagy köteles anyád ismerősének engedelmeskedni.
2020. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
64%
13-as, sosem felejtem el, gimnazista voltam. Elit osztály, páran voltunk, akiket nem vetett fel a pénz. Év elején lehetett igényelni tankönyvtámogatást, alanyi jogon járt, de le lehetett mondani róla a valóban rászoruló diákok javára. Megkértem anyut, hogy mi ne kérjük, nem volt nagy összeg, másnak viszont sokat számít. És kik álltak sorba szemrebbenés nélkül? A nemproli, nemkuporgató pénzes gyerekek. Szóval de, az kuporgat q legjobban, akinek amúgy van bőven.
2020. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
39%

#14. Vagyok.

Le lehet pontozni, de anyám barátja -azóta élettársa- 9 éves koromban ismerkedett meg anyámmal, folyamatosan szekált és anyám 12 éves koromban mondott le rólam.

Érdekes infó még ezzel kapcsolatban, hogy a csávó aki van 2 gyereke, de felnőttként egyik sem tarja vele a kapcsolatot, mindkettő utálja és az egyik, amelyiknek már van gyereke is, a gyerek közelébe sem engedi.


Amit még lejjebb írtam, hogy kényszerkijelenteni kell az oda bejelentett gyereket, ha azt akarjuk hogy 3 hónap múlva onnan jogilag is kitehető legyen, meg egyszerűen egy tény.

2020. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!