Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)...

Mit tegyek? (többi lent) nagyon fontos

Figyelt kérdés
összevsztem az osztálytársaimmal de nagyon, nem sokára suli van és nem tudom mit tegyek. nincs nagyon senki se akivel megtudnám beszélni. van eg y barátom (nem pasim) de már igy is agyon terheltem a bajaimmal és már nem nagyon merek neki irni mert félek hogy zavarom.otthon se vagyok jol egyáltalán ott is folyton veszekszűnk.sokszor probáltam már öngyilkos lenni.(nem akarok privit irni ugyhogy légyszives ha tudtok itt segitsetek)
2010. aug. 1. 18:49
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
mért olyan fontos az hogy hol lakom? attol nem oldodik meg a problémám.és nem pápa mellett lakom
2010. aug. 1. 19:44
 32/45 anonim ***** válasza:
26%

Ez a válasz 37%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04

-->

attól, hogy neked, vagy másoknak ilyen problémája van, attól még ez a lány nem fogja jobban érezni magát...

ha csak a saját kudarcaidat tudod sorolni, de segíteni nem, akkor inkább maradj csöndben

2010. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:

Ha vissza akarod kapni a barátnőidet, akkor az egyetlen esély a higgattan, megbeszélitek ezt. (amúgy én új barátokat keresnék a helyedben)

Szüleiddel meg ne viselkedj paraszt módon és moderáld magad ha olyan vagy! És beszélgessetek külön külön, és mond meg nekik hogy mennyire bánt téged.

2010. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
46%

nem olvastam tovább az első oldalnál tovább mert egy kicsit felhúzott! 136 évesen öngyilkosnak lenni? Gratulálni tudok hozzá, kis feltűnési viszketegségben szenvedő kis p.csa vagy! Még te mered azt mondani, hogy 13 évesen öngyilkosnak lenni azért mert összevesztél az osztálytársaiddal? Én a 8. osztályban 1 emberrel vesztem össze csak de ő volt a góré az osztályban és engem alázott le mindig, meg csak csettintett és megveretett másokkal. Volt kikre támaszkodnom, de hidd el lúzernek lenni nem volt éppen egy kellemes szerep! Kibírod! Jah! És mi jogon szólod le azt a TIZENHAT ÉVES LÁNYT aki még GYEREK és el kell tartania a családját??? Inkább adj hálát, hogy te még nem vagy ilyen helyzetbe!


Tudod mit? Legyél öngyilkos, úgy is röhögni van kedvem!=D

De mi előtt öngyilkos leszel hagyj itt egy Gyakorin egy búcsú levelet mert azt még el is fogom küldeni FuckyeahGYIKra! =D

19/f

2010. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
46%
hallod 20:08 ez nagyon nagy komment XD
2010. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

nem leszoltam csak megkértem hogy ne a problémáit mondja el itt hanem segitsenha akar hanem akkor hagyja.

és az elöbb irtam meg hogy enm csak ezért akarok öngyilkos leni. látod ha nem olvasod végig nem értesz meg sokmindent akkor inkább ne ir j semmit

2010. aug. 1. 20:11
 38/45 anonim ***** válasza:

Miért is vesztetek össze? Mert nem szóltak hozzád a moziban? Nekem még sohasem jutott eszembe, hogy öngyilkos legyek, mert a film közben senki nem szólt hozzám. Ott nem szoktak beszélgetni...

Akkor milyen problémáid vannak még? Mert ez eddig nevetséges. Nem tudod te mi az, hogy probléma. Te beteg vagy. Segítséget kérsz itt, de nem hagyod hogy segítsenek.

Szóval, ha valaki segíteni próbál, akkor ne te legyél megsértődve.

2010. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

nem a moziban vesztűnk össze.

és mégis mért gondolod hogy nem fogadom el a segitséget?

2010. aug. 1. 20:17
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
mert ahogy végigolvastam, ha kérdeznek az a baj, ha válaszolnak az a baj. A 16 éves csajt is lehurrogtad, pedig hát csak el kellene gondolkodnod, hogy a te problémád eltörpül az övé mellett. Szóval miért is akarsz igazából öngyilkos lenni? és a barátnők miért vesztek veled össze? Nem lehet, hogy nekem kellene elgondolkoznod, hogy TE mit csinálsz rosszul?
2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!