Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)...

Mit tegyek? (többi lent) nagyon fontos

Figyelt kérdés
összevsztem az osztálytársaimmal de nagyon, nem sokára suli van és nem tudom mit tegyek. nincs nagyon senki se akivel megtudnám beszélni. van eg y barátom (nem pasim) de már igy is agyon terheltem a bajaimmal és már nem nagyon merek neki irni mert félek hogy zavarom.otthon se vagyok jol egyáltalán ott is folyton veszekszűnk.sokszor probáltam már öngyilkos lenni.(nem akarok privit irni ugyhogy légyszives ha tudtok itt segitsetek)
2010. aug. 1. 18:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
19:7 voltam a 2. 19:7-es szóval gondolj bele mi lenne a szüleiddel ha megtennéd?
2010. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
hát ha kezdődik a suli, akkor mondjuk barátkozz az évfolyamtársaiddal, vagy ha nem mindenkivel vesztél össze, akkor a maradékkal. De ha neked ez segít, én is meghallgatom a gondod.
2010. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
nem zavarná öket annyira
2010. aug. 1. 19:13
 14/45 anonim válasza:
ne légy abban olyan biztos..
2010. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Mért ők is utálnak? Szerintem csak kamasz vagy ahogy én is a legkisebb bajon is ki tudok akadni
2010. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy neked ez elég nagy baj,mert mindenkinek megvannak a saját gondjai,legyen az kicsi vagy nagy gond.

Próbáltál már beszélni velük azóta? lehet hogy már nincsenek megsértődve és újra jó barátságban lehetsz velük,vagy kereshetnél új barátokat biztos van az évfolyamban más akivel barátkozhatsz :) de ha nincs akkor is ott van a barátod,hidd el ha tényleg barátok vagytok nem zavarja hogy rá támaszkodsz,vele osztod meg a gondjaidat :)

2010. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság menekülés. Mások érted haltak meg, hogy viszonylag normálisan élhesd az életed, háláld meg azzal, hogy nem futamodsz meg, és megpróbálsz mindent megtenni a helyzet javításáért.


A gyáva ember öngyilkos lesz, és elfeledik a nevét. A bátor hős, és örökké fennmarad.

2010. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

egyfélorája kűldtek el a francba szoval biztos nincsenek megintjoban.

remélem csak félek hogy azt hiszi nagyon rámászom

2010. aug. 1. 19:22
 19/45 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen nem érdekel egyáltalán hogyha meghaltam mit fognak rolam mondani hog ygyáva vagyok vagy sem azt már nem érdekel
2010. aug. 1. 19:24
 20/45 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy 13 évesen így gondolkodsz. És ez még csak egy aprócska kis akadály az élet rögös útján.
2010. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!