Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)...

Mit tegyek? (többi lent) nagyon fontos

Figyelt kérdés
összevsztem az osztálytársaimmal de nagyon, nem sokára suli van és nem tudom mit tegyek. nincs nagyon senki se akivel megtudnám beszélni. van eg y barátom (nem pasim) de már igy is agyon terheltem a bajaimmal és már nem nagyon merek neki irni mert félek hogy zavarom.otthon se vagyok jol egyáltalán ott is folyton veszekszűnk.sokszor probáltam már öngyilkos lenni.(nem akarok privit irni ugyhogy légyszives ha tudtok itt segitsetek)
2010. aug. 1. 18:49
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy ezek az egyetlen problémáim csak most épp ezekkel kűzdök a legjobban.persze ennyiért még nem akarnák öngyilkos leni
2010. aug. 1. 19:27
 22/45 anonim válasza:

Szia!

Én is Pápa mellett lakom, kamasz fiam van, és munkám kapcsán nagyon sok kamasz jár hozzám, ismerem a problémákat. persze csak nagyjából! szerintem csináld azt, hogy nem veszel róla tudomást! Van még nagyon sok fiatal...keress új barátokat! sok sikert!!!!

2010. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat nekem egy barátom sincs...Mert más vagyok.

És a szüleim sem éppen kedvesek, és megértőek.:(((

És 13éves vagyok.

2010. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék nem lakom pápa mellett
2010. aug. 1. 19:30
 25/45 A kérdező kommentje:
19:29 persze most még könnyű elfelejteni de ha elkezdödik a suli folyton ezzel fognak cseszegettni és már szinte az egész suli tudni fogja
2010. aug. 1. 19:32
 26/45 anonim válasza:
Hol laksz?xD
2010. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
az tök mindegy. semmi köze a kérdéshez
2010. aug. 1. 19:34
 28/45 anonim ***** válasza:
ha az egész suli tudni fogja miért zavar? sztem nem csináltál semmi rosszat,max a barátnőiden fognak nevetni..:/
2010. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
simán beadják ök ugy hogy rajtam nevetnek.én az osztályomon kivűl nem nagyon ismerek ott másokat de ök igen,és igy könnyeb nekik
2010. aug. 1. 19:36
 30/45 anonim ***** válasza:
"Én is Pápa mellett lakom." Én is pápa melledt lakom, te pontosan hol?
2010. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!