Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)...

Mit tegyek? (többi lent) nagyon fontos

Figyelt kérdés
összevsztem az osztálytársaimmal de nagyon, nem sokára suli van és nem tudom mit tegyek. nincs nagyon senki se akivel megtudnám beszélni. van eg y barátom (nem pasim) de már igy is agyon terheltem a bajaimmal és már nem nagyon merek neki irni mert félek hogy zavarom.otthon se vagyok jol egyáltalán ott is folyton veszekszűnk.sokszor probáltam már öngyilkos lenni.(nem akarok privit irni ugyhogy légyszives ha tudtok itt segitsetek)
2010. aug. 1. 18:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
hány éves vagy ??
2010. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
13. tudom hogy mégnagyon fiatal vagyok de attol még nagyon sok problémám van
2010. aug. 1. 18:57
 3/45 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod senkivel megbeszélni a gondjaidat a barátodon kívül, akkor vele kell beszélned. Ha tényleg jó barátod akkor meghallgat és segít.
2010. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Pápa melledt laksz és faluba? Amugy hogyan vesztél össze velük? Min?
2010. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
40%

Feleannyi sincs, mint egy felnőtt embernek, akinek jobb esetben el kell tartania 4 embert. (saját magát, párját, és 2 gyerekét (ha nem többet)) Suliban mindig voltak, és lesznek is gondjaid, ahogyan másoknak is. Én 15 évesen próbáltam öngyilkosságot, azért, mert gyakorlatilag én tartottam el a családot, és nem volt pénzem kajára se legalább 1 hónapig. Most sincs. Gyerekem szerencsére nincs, de etetnem kell 4 kutyát, 6 macskát, és 3 embert. Főznöm kell rájuk, eltakarítani a szemetüket, mert hagyom magam kihasználni. Ja, és mosok, főzök a szerelmemre is, nem csak a családomra. Emellett suli, és barátaim sincsenek. Anyám és nagyanyám beteg. Na, milyen problémáid is vannak?


16L

2010. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
elmentűnk mozizni meg ilyenek és egész végig szinte hozzám se szoltak, meg kérdeztem mi bajuk velem megkérdezték miért és elmondtam erre teljesen megsértödtek és folyton cseszegetnek
2010. aug. 1. 19:04
 7/45 anonim válasza:

Nincs valami rokon aki nem veletek él, és tud neked segíteni?

Amúgy meg kérdezd meg egyszerűen azt a fiút, hogy zavarod-e...

Vagy tedd el a büszkeséged, és legalább egy osztálytársadat kérdezd meg...

vagy mond el nekem.xD

13/L

ja és ne legyél öngyilkos...:)

2010. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
figyelj 19:04 már bocsánat de nem azt kérdeztem hogy másnak milyen problémái vannak, nekem ezek elég nagy gondok és nem tudommit tegyk ezért kértem segitséget. nem azért hogy mindenki elmodnja mik a bajai
2010. aug. 1. 19:07
 9/45 anonim ***** válasza:
62%
Én is 13 éves lány vagyok!! És sajnos ilyenkor a nagyobbak nem is tudják elképzelni milyen rossz
2010. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

nincs.

hát ez nem ilyen egyszerű.ugyértem az hogy ne legyek öngyilkos

2010. aug. 1. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!