Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h béküljünk?

Mit csináljak h béküljünk?

Figyelt kérdés

2 hete amikor mentünk a barátnőmhöz útközbe egy kicsit összevesztünk én meg nem az utat figyeltem hanem őt. De csak anniy volt hogy ránéztem vagy fél percig és hirtelen belénk jött egy másik autó. Neki eltört az egyik keze és sebei lettek, nekem is eltört az egyik kezem, betört a fejem és pár szilánk beleállt a másik kezembe.

Azóta a szülei nagyon haragszanak rám és mindig belém kötnek mindenért főleg az apja. Tudom hogy hibáztam de akkor se kéne szerintem ennyire ba$zogatni mindenért. Már inkább nem is megyek hozzájuk mert nem akarok mégjobban összeveszni a szüleivel.

28/F


2010. júl. 31. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb az utat nézd,az ilyen emberek okozák a balesetek 80%-át
2010. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom kell egy kis idő a szüleinek amíg fel tudják dolgozni a történteket.

Anno nekünk is volt egy koccanásunk,nem lett komoly baj,senki nem sérült meg.Viszont akkor még gázos kocsink volt és ha jött volna közvetlen mögöttünk valaki az autópályán akkor felrobbantunk volna.Aki előzött,az meg majdnem lelökött a pályáról.Apum lélekjelenlétének köszönhetjük,hogy megúsztuk.Én ez után hetekig nem ültem autóba,sőt napokig ki sem akartam menni,hogy nehogy elüssenek.


Így látatlanban nem sok mindent lehet tanácsolni.Ha még nem történt meg,akkor a szülők előtt kérj bocsánatot a lánytól.

Ha nem javul a helyzet beszélj a barátnőddel,ő jobban ismeri a szüleit talán tud segíteni,hogy megoldódjon a probléma.

Jobbulást nektek!

15/L

2010. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velünk is történt már ilyen probléma. Nekem még a mai napig tiltják a barátomat. De mi nagyon megijedtünk és mind a ketten nagyon féltettük egymást így hamar véget ért a vita. :)
2010. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet a lány haragszik rád s ezt látva osztoznak az érzésében a szülei. Vagy egyszerűen féltik mert még nem volt ilyesmi a családjukban s ezért vannak még mindig a hatása alatt. Elég komoly sérülések s nem tdsz mit tenni, gyógyulgassatok s tényleg kerűld a szüleit.

A lány hogy viseli? Azóta volt veszekedés?

2010. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána amikor már összeszedte magát (engem nem nagyon viselnek meg a balesetek pedig már volt részem ezen kívül 1-2be) kibékültünk. A szülei haragszanak
2010. júl. 31. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!