Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szól bele apám feleség...

Jogosan szól bele apám felesége abba, hogy én hogy öltözködöm, vagy hogy ne vegyek fel mélyen dekoltált felsőt mikor náluk vagyok?

Figyelt kérdés

Ez most igazából csak úgy eszembe jutott mert Olaszországban élnek egyébként szóval egy évben kb 3x megyek hozzájuk és akkor náluk szoktam lenni 1-1 hónapig.

22 éves vagyok. A feleségével 5 éve vannak együtt. A nő nagyon konzervatív és teljes mértékben úgy is öltözködik. Az utóbbi másfél évben megváltozott az öltözködésem, sokkal merészebb vagyok e téren. Ezt nem úgy kell érteni hogy mindenem kint van a ruhákból, csak egy sima farmerhez van mikor felveszek egy kivágott felsőt és sport cipőt.

A nő kb garbóba jár, és mikor menni akartunk 3an valahova szólt apámnak, hogy szóljon rám, hogy ők nem a mellemet szeretnék nézni és vegyek fel egy olyan pólót aminek nincs kivágása. Azóta soha nem vettem fel a jelenlétükben olyan ruhát amibe esetleg bele tudnának kötni.

De érdekelne a véleményetek, hogy vajon még az öltözködésembe is jogos hogy bele szól ha náluk vagyok, hiába vagyok 22 éves?



2020. máj. 27. 22:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%
Alapból nincs joga és mivel már nem vagy kiskorú így mégjobban nincs joga beleszólni az öltözködésedbe :)
2020. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

"ők nem a mellemet szeretnék nézni és vegyek fel egy olyan pólót aminek nincs kivágása. "

Elég egy kis kivágás és máris kilátszik egy nőnek a melléből egy rész. Az csak a konzervatív, agymosott nőknek jelenti azt, hogy kivan mindene...mind a kérdező apjának a feleségének. Ha kivan a melle, akkor kivan. Vagyis látszik a mellbimbója is, illetve a teljes melle. Ezt nem írta a kérdező. Plusz, haspólóba jár, amiből a hasa is kilátszik, illetve olyan rövid szoknyába, hogy kilátszik a teljes alfele, mert bugyit sem hord...na, nálam ez verné ki a biztosítékot, nem egy dekoltált felső egy kissé kivillanó cicidarabbal....

2020. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
32%
A nyanya egyszerűen irigy a fiatalságodra, a szépségedre. Nem hiszem, hogy annyira kihívóak lennének a melleid és a ruháid. Egyszerűen csak még feszesek és gömbölyűek lehetnek a melleid, nem lógnak, így bármit veszel fel, szépen néznek ki benne. A nyanya mellei már nyilván támasztékra szorulnak, vagy eleve sem lehettek túlzottan formásak, ki tudja. De az irigység ebben az esetben eléggé átlátszó. Konzervatív, prűd néni vajon mivel foghatta meg apádat? A főztjével? Az ilyen prűd nyanyák egyedül a főzőkanalat szokták jól forgatni.
2020. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy mikor egyik nyáron strandon voltunk, akkor rám szólt, hogy ugorjak a vízbe és kb ne is nagyon mászkáljak a parton, hogy nehogy rám szóljanak, mivel nem takarja el az egész fenekemet a bikini alsóm (megjegyzem, nem, nem is tangás), csak mert ő rövid fürdő nadrágban szokott lenni a strandon.
2020. jún. 1. 00:27
 25/28 Savlekotő ***** válasza:
67%

Minek mész oda,debil egy nő lehet.. Ő miben fürdik szkafanderben? ..

70F

2020. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem jogos.. Vedd fel, amit szeretnél, amiben jól érzed magad. Vagy maximum kérdezed meg, miért zavarja. Ha normális indokot tud mondani, biztos van arany közép út. Amúgy... Kimberly? :D
2020. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%

Ha azt mondja nem a te melleidet akarjak nezni ...akkor az eleg kivagott felso lehet. Vagy legalabbis biztos volt, ami kiverte a biztositekot.

Olaszorszag eleg katolikus. Sose tudhatod ot hogy neveltek, miert nem akarja, szereti mutogatni magat. Amugy en csak nagyon elegansan oltozkodo olasz noket ismerek (en is jartam kint jopar alkalommal). Sok olasz ferfi ismerosom a mereszen oltozkodo csajokat ribinek tartja (persze persze megnezik, bokolnak nekik, de nem igazan becsulik oket). De altalanositani ebbol se lehet. Csak nem tudhatod neki nem iylenek e a korabeli ismerosei es ilyen e az o gondolkodasa (is).


A legjobb lenne megnezni azt a polod amikor ezt a megjegyzest kaptad:-)). Ocsem egyik regi baratnojenek csak meresz kivagasu poloi es bluzai voltak 20-on evesen es azota is. Remekul belattunk a koldokeig. Imadtam amugy a csajt, de akaratlan is a csaladi osszejovetelekkor eleg sokan nem tudtuk nem a melleit nezni. Szerencsere minket nem zavart. Viszont lehet, ha a "mostohalanyom" lett volna es igy kell vele kimozdulnom egy del olasz etterembe vagy csak egy fagyiert, akkor szoltam volna, hogy oltozhetne ovatosabban is, kulonben a fel falu/varos/etterem csak a szep cickoit fogja nezegetni es ez engem zavarna. (Szimplan utalom a feltunest barki miatt is legyen az.)


Tehat abba jogosan szolhat bele, ha egyutt mentek valahova kozos programra, hogy mit vegyel fol, persze nyugodtan mondd, hogy nem erdekel, csak akkor esetleg nem lesz tobb kozos prgram vagy besertodik es az miert jo neked? Ha meg egyedul mesz vagy csak apaddal akkor meg nem jogosan szol be vagy legalabbis nem kell "szot fogadnod". Es bizonyara van olyan polod ami nem nagyon kivagott, de kivagotabb es noiesebb, mint a korabbi stilusod. Kozos alkalmakra vedd azt fol.

2020. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
69%
Szerintem a mai konzervatív emberek azok akik imádják Horthy Miklós politikájának a lényegét. és minden olyan dolgot ami egy jó "vérfrissítésnek" számítana, elleneznek. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy a kolrátok nélküli liberalizmus a legjobb irány, de a mai liberális országok lásd Hollandia, a börtöneit zárja be, mert nincs kinek szállást nyújtani benne. Ezen szerintem egy kicsit érdemes gondolkozni. Szerintem 22 évesen úgy öltözködik mindenki ahogyan szeretne.
2020. jún. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!