Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szól bele apám feleség...

Jogosan szól bele apám felesége abba, hogy én hogy öltözködöm, vagy hogy ne vegyek fel mélyen dekoltált felsőt mikor náluk vagyok?

Figyelt kérdés

Ez most igazából csak úgy eszembe jutott mert Olaszországban élnek egyébként szóval egy évben kb 3x megyek hozzájuk és akkor náluk szoktam lenni 1-1 hónapig.

22 éves vagyok. A feleségével 5 éve vannak együtt. A nő nagyon konzervatív és teljes mértékben úgy is öltözködik. Az utóbbi másfél évben megváltozott az öltözködésem, sokkal merészebb vagyok e téren. Ezt nem úgy kell érteni hogy mindenem kint van a ruhákból, csak egy sima farmerhez van mikor felveszek egy kivágott felsőt és sport cipőt.

A nő kb garbóba jár, és mikor menni akartunk 3an valahova szólt apámnak, hogy szóljon rám, hogy ők nem a mellemet szeretnék nézni és vegyek fel egy olyan pólót aminek nincs kivágása. Azóta soha nem vettem fel a jelenlétükben olyan ruhát amibe esetleg bele tudnának kötni.

De érdekelne a véleményetek, hogy vajon még az öltözködésembe is jogos hogy bele szól ha náluk vagyok, hiába vagyok 22 éves?



2020. máj. 27. 22:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Mi értelme ennek a kérdésnek?

Most mindenki szidni fogja a nőt. Neked meg hízhat a májad..

2020. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 savanyújóska ***** válasza:
76%
Nem mondom, hogy jogos, de szerintem ezt még be lehet nyelni a békesség kedvéért, amíg csak a lakásban zavarja, legalábbis mindenképp, végül is ők élnek ott, van egy életük, és ha édesapád is egyetért ezzel, akkor felesleges rajta a feszkó. Nyilván ha abba is beleszól, hogy ha mondjuk kimozdulsz náluk, nélkülük, és ott mit veszel fel, az már nagyon nem kóser, amit nem lát az ne fájjon neki, de szerintem ez pont olyan viszonylag kevéssé komoly dolog (pláne, hogy nem is vagy ott egész évben), amivel együtt lehet élni.
2020. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonymousreview60 ***** válasza:
13%
Az otthonukban tartózkodás alatti öltözködésedbe jogosan szól bele, ott amúgy sincs kinek, miért mutogatni az ikreket. A velük folytatott házon kívüliben is célszerű figyelembe venni. A nem velük folytatott, házon kívülibe nincs joga beleszólni. 40 FHET
2020. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem jog kérdése. Nyilván idősebb nálad, irigykedik az alakodra, te meg a 3 x 1 hónap eltartás alatt idomulj kissé hozzájuk.
2020. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Savlekotő ***** válasza:
26%
Minek mész oda ha utálsz ott lenni mert a kérdés ezt mutatja.. Amúgy garbóba is lehet valaki k.vás,nem a ruha teszi...
2020. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
Náluk vagy. Ő házuk, Ő szabályuk érvényes. Szerintem jogosan teszi szóvá, a mostani 20 év körüliek elég proli kis rib**cok. Őszintén szólva :) lehet megóvnának ettől és ezért (is) teszik szóvá.
2020. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
Nézd, tulajdonképpen jogos, ha náluk vendégeskedsz. Ízlés kérdése, ha ő ennyire konzervatív, akkor azt neked amíg náluk vagy, tiszteletben kell tartanod, főleg, ha nem bunkón szól rád/apádnak, hogy szóljon rád.
2020. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

Jogosan szól bele. Amíg otthon vagy azt csinálsz amit akarsz, de az ő ismerőseik előtt ne szégyenítsd magad az öltözködéseddel.


És tudom, szerinted semmi baj nincs az öltözködéseddel, szerintem sincs semmi gond egy mélyen dekoltázs felsővel, de ha az apád feleségének ez nem fér bele, akkor valószínűleg olyan köröken mozog, hogy az ismerőseinek se fér bele, fél, hogy valaki meglát téged és ezzel mégszégyeníted őt, megszólják érte. Nem vagy már lázadó tinédzser, amíg ott vagy, öltözködj úgy, ahogy nekik belefér.

2020. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Savlekotő ***** válasza:
71%
És mit vegyen fel mondjuk nyárra szkafandert csadort mert Mostoha agyilag defektes.. Semmi baj nincs egy nyári vállpántos dekoltált ruhával,az ilyenek agyával van baj,biztos vallás sérült a hölgy..
2020. máj. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%

A nő magyar, vagy olasz származású?

Amúgy nem jogosan szól bele. Semmi köze hozzá.

2020. máj. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!