Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom és az...

Mit tegyek ha a párom és az apám állandóan veszekednek?

Figyelt kérdés
Az apám sajnos értetlenkedik állandóan mindenen ,együtt lakunk egy nagy házban de állandóan szeret a középpontban lenni,a páromat idegesíti hogy értetlenkedik, hazudgál rólunk a szomszédokbak hogy mi nem foglalkozunk vele,és néha neki megy a párom apámnak fizikailag is. Mit tegyek? Eléggé két tűz között vagyok, apám és a párom között .anyám már régen meghalt ő más volt ő szerette a gyerekeit,de apu olyan kétszínű.
2020. jan. 12. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, téged is megver, ha együtt maradsz azzal, aki a szülődet bántalmazza.
2020. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Putris népek.
2020. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szep kis csalad!
2020. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk én kitenném a páromat azonnal, ha hozza merne érni apámhoz egy újjal is.
2020. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most sokat segítettetek mert nem tudtam eldönteni mi a jó de örülök hogy nem szültem neki még gyereket mert szívem mélyén éreztem meg kell védeni apámat,meg is szoktam! Az viszont ami nagyon gátolt ebben a döntésben hogy a párom kitegyem hogy a párom aki szeret, törődik velem ,apám meg nem törődik velem néha úgy éreztem talán direkt csinálja egyedül maradjak 35 évesen. De mindegy nem kell ilyen férfi nekem lesz olyan aki elfogad apámmal együtt. Köszönöm a segítséget.
2020. jan. 12. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"...hazudgál rólunk a szomszédokbak hogy mi nem foglalkozunk vele,..."


Tényleg HAZUDGÁL, mert igenis foglalkoztok vele, a párod pl. veri mint a répát!

Az eszem megáll!

Ha annyira imádod ezt a "remek" pasit, akkor tessék elköltözni és saját lábra állni, lehet gyártani a gyerekeket!

Apád meg mit foglalkozzon veled?

35 éves vagy és nem lehet rossz ember, ha megengedte, hogy odacuccoljatok és miután a pasid összeveri, még mindig - rád való tekintettel - nem lódított benneteket az utcára, távoltartási végzéssel!

2020. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Enyém a ház anyukám rám hagyta,apu csak itt él!
2020. jan. 12. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tudsz ranezni egy olyan alakra, aki a szulodet bantalmazza?? Troger vagy te is a gyonyoru paroddal egyutt, szegyelljetek magatokat!!
2020. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, téged is verni fog a "párod". Meg kéne védened tőle apádat, bármilyen esztelenségeket is tesz az öreg, nem nézni, ahogy nekiesik. Putritempó!
2020. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akár a tiéd a ház, akár nem, apád minimum 35 éve él benne és élt anyáddal együtt. Most a jogi részét nem boncolgatom, hogy hogyan is lehetséges, hogy csak te örökölted a házat, mert nem ez a lényeg!

Nem te dolgoztál meg érte, tehát 2 dolgot tehetsz:

- vagy különmentek apádtól

- vagy kidobod az agresszív pasasodat.

2020. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!