Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna? Van,...

Ki mit tett volna? Van, akivel csináltak ilyet?

Figyelt kérdés
A párom miatt sok veszekedés volt.3 hete eljöttem otthonrol, de ugy, hogy a rendőrök hoztak el.Anyám megvert többször utolsó nap,jártak utánam,tesómnál aludtam egész éjjel kint álltak, várták nem e talizok a párommal, láttam őket a saját szememmel, e ők tagadják. nem birtam tovább.Páromat hivtam sutyiba(dugi telefonrol,mert a telefonjaimat is elvették még előtte valo nap),hogy jöjjön értem,nem bánom,hogy hogyan,de jöjjön,mert nem birom tovább.1 honapja mennek a dolgok,utolsó héten mikor otthnon voltam, anyám ugy megvert hogy a virágba estem majdnem.Anyám mindig azt hajtotta,hogy egy k_rva vagyok,meg hogy én ba_sásbol keresen a pénzt.(páromtol ha kaptam valamit már fájt neki) Nagyon megbántott, mindenkinek hazudik, semmit nem mond senkinek,hogy velem mit tett, engen hord le.Más mit tett volna?
2010. júl. 30. 13:27
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
51%
Ja,nem beszél róla,mi szégyellni való van benne? 50 éves vagy valami alvilági fazon?Akkor ne csodálkozz,jóhogy megver anyád...ásd el magad,olyan férfi a párod,akit nem mersz vállalni...a telefont fizeti,megvesz mindent,de nem beszélsz róla........
2010. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!