Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna? Van,...

Ki mit tett volna? Van, akivel csináltak ilyet?

Figyelt kérdés
A párom miatt sok veszekedés volt.3 hete eljöttem otthonrol, de ugy, hogy a rendőrök hoztak el.Anyám megvert többször utolsó nap,jártak utánam,tesómnál aludtam egész éjjel kint álltak, várták nem e talizok a párommal, láttam őket a saját szememmel, e ők tagadják. nem birtam tovább.Páromat hivtam sutyiba(dugi telefonrol,mert a telefonjaimat is elvették még előtte valo nap),hogy jöjjön értem,nem bánom,hogy hogyan,de jöjjön,mert nem birom tovább.1 honapja mennek a dolgok,utolsó héten mikor otthnon voltam, anyám ugy megvert hogy a virágba estem majdnem.Anyám mindig azt hajtotta,hogy egy k_rva vagyok,meg hogy én ba_sásbol keresen a pénzt.(páromtol ha kaptam valamit már fájt neki) Nagyon megbántott, mindenkinek hazudik, semmit nem mond senkinek,hogy velem mit tett, engen hord le.Más mit tett volna?
2010. júl. 30. 13:27
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok rendőr lehet itt vagy legalábbis BRFK munkatársai. Van ilyen, hogy kihívják a rendőrt, s ha valaki kéri, hogy elmehessen akkor segítenek. Van olyan is, hogy elviszik a sértettet. Ezt nem hiszik el, azt igen, hogy ha részeges férfi veri a feleségét nem tesznek semmit. Ha valaki homokba dugja a fejét attól még nem oldódik meg a helyzet, s attól még történik a világban fura dolog.

Az, hogy a kérdező nem fogalmaz tisztán még nem jelenti azt, hogy kamu. Nem mindenki született Dan Brown-nak.

A telefon nagyobb értékű tárgy. Ha be tudjátok bizonyítani, hogy ti vettétek (számla, stb.), s az az anya elkobozta, akkor jelenthetitek a rendőröknek, s mivel már volt dolga az anyának a rendőrséggel, hidd el tenni fognak azért, hogy visszakerüljön hozzád.

2010. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez rettenetes!

Ehhez képest a Felsőzsolcai árvíz kutyafasza.


Aki elhiszi, szíve joga, engem nem tudsz hülyíteni.

Kiszabadították a rendőrök :)))

2010. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm annak, aki normális válaszokat adott.Megtartom a jó kapcsolatot, tenni fogok érte, hogy ne változzon.

Aki meg nem hiszi el ezt az egészet, akkor sajnálom.Talán ha velük is ilyen megtörténne, biztos nem ezt irnák.Teljesen magam alatt vagyok, bocsánat, ha nem fogalmaztam meg tisztán.Nem élek Magyarországon.

2010. júl. 30. 14:17
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem hihetetlen, mikor még volt láthatásunk (anyu-apu elváltak, apu alkoholista) bezárt 2 napra a házába, kaja és a többi nélkül 4-5 évesen, a szomszédok hívták ki a rendőrőket és ők hoztak haza, apu hiába tiltakozott.Van olyan, hogy egy embert elhoznak a rendőrők. De ha nekem és a többinek meg a kérdezőnek nem hisztek megvárom míg hazaér a nővérem barátja és megkérdezem tőle (rendőrségnél dolgozik irodába) Amúgy szomorú.Az ilyen az nem anya, hanem egy utolsó sz*r ember.. Ne foglalkozz vele többet, zárd ki az életedből és a tesóddal tartsd a kapcsolatot!
2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
75%
uhhhh, de durva O.O szegényke...
2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
69%
A Párod hány éves?
2010. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen el kellene költöznöd anyádtól...Bár én nem szívesen nevezem anyának az ilyet,bocsánat...Minden lehetőség jobb annál,mint hogy ottmaradj.Azt ,hogy hová költözöl-költöztök,ne is tudja!És neked sem kötelező tartani vele a kapcsolatot.teljesen felesleges lenne.

Nem kell,hogy csak az anyád verzióját tudják az otthon történtekről.Nyugodtan mondd csak el másoknak,hogy ő hogyan viselkedett veled,ne maradj hazugságban.

Bár mi baja is van veled ,vagy a pároddal anyádnak,ezt a viselkedést semmi sem indokolná!Egy jó anya nem bánik így a gyermekével semmi esetre sem és ehez semmi köze annak,hogy a gyermeke hány éves.Van,akinek már 14-15 évesen tartósabb kapcsolata van,mégse veri és nem mondja el minden rossznak érte normális anya.Ezt mondom én,mint szűlö.

2010. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Talán az a bajuk,hogy a párod idős?Vagy miért nem bírod megírni a korát?

Mert ha mondjuk 40 éves,akkor valahol megértem anyádat is.

2010. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nem 40 éves...Olyan dolog amiről nem beszélek, viszont minden meg volt már beszélve.Erre ez van..
2010. júl. 30. 20:42
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan dolog amiről nem beszélek, viszont minden meg volt már beszélve."


IQ fighter!

2010. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!