Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna? Van,...

Ki mit tett volna? Van, akivel csináltak ilyet?

Figyelt kérdés
A párom miatt sok veszekedés volt.3 hete eljöttem otthonrol, de ugy, hogy a rendőrök hoztak el.Anyám megvert többször utolsó nap,jártak utánam,tesómnál aludtam egész éjjel kint álltak, várták nem e talizok a párommal, láttam őket a saját szememmel, e ők tagadják. nem birtam tovább.Páromat hivtam sutyiba(dugi telefonrol,mert a telefonjaimat is elvették még előtte valo nap),hogy jöjjön értem,nem bánom,hogy hogyan,de jöjjön,mert nem birom tovább.1 honapja mennek a dolgok,utolsó héten mikor otthnon voltam, anyám ugy megvert hogy a virágba estem majdnem.Anyám mindig azt hajtotta,hogy egy k_rva vagyok,meg hogy én ba_sásbol keresen a pénzt.(páromtol ha kaptam valamit már fájt neki) Nagyon megbántott, mindenkinek hazudik, semmit nem mond senkinek,hogy velem mit tett, engen hord le.Más mit tett volna?
2010. júl. 30. 13:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
19%

gondolom kamukérdés

Nem tudom miért kell ilyeneket kitalálni, semmi értelme.

2010. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Van ok, amiért nem kedvelik, csak már ezt megbeszéltük anyámmal, de most, hogy elmultam 18, megint felhozta a dolgot, de már igy.Miért kellett, ha már egyszer megbeszéltük??kártyát kivettem a telefonbol, de a telo nála.Ez lopásnak számit.400 euroba kerül, párom ezt nem fogja hagyni.Rendőr? Rendőr vitt el otthonrol, eljöttek, anyám még akkor sem akart kiengedni.Nagyon kikészültem,nem birtam tovább.Az fáj, hogy csak az egyik tesommal és feleségével tartom szinte a kapcsolatot, ők tudják milyenek a szüleim, de a többség...Anyám mindenkinek másat mondott.Senki más nem tudja, hogy mit csináltak velem a szüleim.
2010. júl. 30. 13:42
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

a párod tehet feljelentést a telefon miatt, lopásért


a gyámhivatal meg segít költözni ;)


bár van egy olyan gyanúm, hogy 15 vagy max és a pasid vagy 15 évvel idősebb :S

2010. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
18%

"Rendőr vitt el otthonrol, eljöttek, anyám még akkor sem akart kiengedni"


Ilyen nincsen.

Kamu.

2010. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
97%
sajnállak.amúgy hol élsz?
2010. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
80%
18 éves vagy?????. akkor mi a hiszti tárgya, költözöl és kész, a telefon miatt meg mehet a feljelentés + a személyi szabadság megsértése miatt is...
2010. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
71%

Keress fel egy pszichiátert

Tök zavaros amiket leirsz.Értelmetlen.Se eleje se vége :S

2010. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Pároméknál vagyok.Otthonrol vittek el a rendőrök, mert nem lehetett már otthon kibirni.Feljelentést tettem, de nem lesz nagy baj belőle a szüleimnek.18 multam.Hogy irhatnám le érthetőbben?!
2010. júl. 30. 13:45
 19/51 anonim ***** válasza:
80%
Rendőr nem megy"kiszabadítani"
2010. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
59%
gyenge 3-as a sztori, legközelebb jobb lesz
2010. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!