Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna? Van,...

Ki mit tett volna? Van, akivel csináltak ilyet?

Figyelt kérdés
A párom miatt sok veszekedés volt.3 hete eljöttem otthonrol, de ugy, hogy a rendőrök hoztak el.Anyám megvert többször utolsó nap,jártak utánam,tesómnál aludtam egész éjjel kint álltak, várták nem e talizok a párommal, láttam őket a saját szememmel, e ők tagadják. nem birtam tovább.Páromat hivtam sutyiba(dugi telefonrol,mert a telefonjaimat is elvették még előtte valo nap),hogy jöjjön értem,nem bánom,hogy hogyan,de jöjjön,mert nem birom tovább.1 honapja mennek a dolgok,utolsó héten mikor otthnon voltam, anyám ugy megvert hogy a virágba estem majdnem.Anyám mindig azt hajtotta,hogy egy k_rva vagyok,meg hogy én ba_sásbol keresen a pénzt.(páromtol ha kaptam valamit már fájt neki) Nagyon megbántott, mindenkinek hazudik, semmit nem mond senkinek,hogy velem mit tett, engen hord le.Más mit tett volna?
2010. júl. 30. 13:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz többet anyáddal.Ha engem megvert volna,lehet visszadtam volna(az én anyámnak,ahogy viselkedik velem).Pakolj el végleg otthonról,és menj dolgozni,és költözz a psidhoz,vagy mejetek albérletbe.

22/L

2010. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt nő vagy, nem vihet el a rendőr. elköltözöl és kész. anyukádnak meg megmondod hogy ha nem adja vissza a telót akkor feljelented lopásért. de amúgy én a barátoddal odamennék és elhoznám...
2010. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt akarta írni,hogy megszökött a barátjához ahol 3 hétig ott volt,végül is a szülei a rendőrök segítségét kérte,és a rendőrök hazavitték a leányzót..

Ezt csak akkor lehet megtenni ha a lány még fiatal..

Én sem vagyok híve a verésnek,de el tudom képzelni,hogy az anyukád milyen dühös rá ,és gondolom az ideg miatt,és azért mert gondolom a lány is rátett egy lapáttal,és nagy ordibálások lehettek.Ezért verhette meg...

Én anya vagyok,de ha mondjuk a 14 éves lányom aki eddig tanult,és etettem,itattam,neveltem,lelépne egy felnőtt férfival,és többszöri kérésemre nem jönne haza,majd rendőrök közbelépésével tudom hazahozni,majd még neki állna feljebb és ordibálna velem,nos azt hiszem én is megverném!

Mondom én aki nem hisz a verésben..Vagy inkább azt mondom,hogy ott ahol a szép szó már régen nem elég,nem árt 1-2 pofon emlékeztetőnek...

2010. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
A rendőr ugy elvihet otthonról, ha teszek feljelentést.Tettem,mert anyám már nemnormális dolgokat tett.Nem 15 vagyok..Igen költöztem volna, de nem engedték..Mondhattam én bármit.
2010. júl. 30. 13:48
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

18 éves, nem vitték volna a pasitól haza

szerintem, hazament anyucihoz, az nem engedte ki, erre kihívta a rendőröket...azok kijöttek és ejnye-ejnye anyucinak + hivatalból feljelentés személyi szabadság megsértése miatt

2010. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező már elmúlt 18 és az anyja úgy megverte, hogy kihívta a rendőrséget, de az anyja még a rendőröket sem "fogadta szívesen", csak tovább verte azt a lányt és a rendőrök állították le.
2010. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
58%
és a párod 112ezerft-ért veszi neked a telefont.;) mehettnétek belőle albérletbe, és akkor megoldodna majdnem minden.és nem a gyönyörű telefonoddal villognál az utcán, ami most anyádnál wan.talán énis bepöccenékha a lányomnak, a párja 112ezer forintos telefont vesz.mert én nemtudom neki azt megadni...
2010. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Hm...Most a páromnál vagyok, ide jöttem, de mindenem otthon van.Tesóm próbálja majd elhozni a dolgaimat..Ha én haza mennék, akkor engem megölnének.Nem szöktem el.Irjam le másképp?


Ez nem kamu, eszembe nem jutna ilyet kitalálni!

2010. júl. 30. 13:52
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
A Párod hány éves?
2010. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
52%

ma 13:48 vagyok

Későn olvastam,hogy 18 vagy!

Ne haragudj de ez kamu..A rendőrök nem visznek egy lakásból amikor már felnőtt vagy....Ha feljelentetted anyádat akkor jegyzőkönyvet vesznek,majd elmondják,hogy mikortól várhatod a bírói idézést! De nem menekítenek ki!!

Ha verekedés volt akkor anyudat vitték volna be 1 éjszakára,de nem csinálják azt ,hogy gyere elviszünk téged aki felnőtt a felnőtt barátjához..(ezen azért mosolyogtam ha őszinte akarok lenni)

18 évesen nem kell anyád engedélye,és nem kell avval jönni,hogy nem engedett el!!Miért bezárt? Rád zárta a szekrényt? Fogod magad és kisétálsz az ajtón..

Kamu...

2010. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!