Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna? Van,...

Ki mit tett volna? Van, akivel csináltak ilyet?

Figyelt kérdés
A párom miatt sok veszekedés volt.3 hete eljöttem otthonrol, de ugy, hogy a rendőrök hoztak el.Anyám megvert többször utolsó nap,jártak utánam,tesómnál aludtam egész éjjel kint álltak, várták nem e talizok a párommal, láttam őket a saját szememmel, e ők tagadják. nem birtam tovább.Páromat hivtam sutyiba(dugi telefonrol,mert a telefonjaimat is elvették még előtte valo nap),hogy jöjjön értem,nem bánom,hogy hogyan,de jöjjön,mert nem birom tovább.1 honapja mennek a dolgok,utolsó héten mikor otthnon voltam, anyám ugy megvert hogy a virágba estem majdnem.Anyám mindig azt hajtotta,hogy egy k_rva vagyok,meg hogy én ba_sásbol keresen a pénzt.(páromtol ha kaptam valamit már fájt neki) Nagyon megbántott, mindenkinek hazudik, semmit nem mond senkinek,hogy velem mit tett, engen hord le.Más mit tett volna?
2010. júl. 30. 13:27
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

A telót azért adta nekem, mert előfizetéssel vette ki, neki pedig nem kellett.


13:5o-leirta röviden és érthetően.Köszönöm.


Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 30. 13:54
 32/51 anonim ***** válasza:
68%
13:52-nél a pont.
2010. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
59%

18 évesen hova visznek a rendőrbácsik?

Miért nem anyádat vitték el?


gyenge.

2010. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Jobban mondva, azóta nem voltam otthon, mióta a rendőrök kijöttek.Nem gondoltam volna soha, hogy egyszer is ilyet kell megélnem.Senkinek nem kivánom.
2010. júl. 30. 13:57
 35/51 anonim ***** válasza:
65%
akkor most minden rendben, anyádtól megszabadultál, éljetek boldogan a párocskáddal kamucica
2010. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
57%

a rendőrök elvittek a párodhoz?

Rendőrtaxi szolgálat

2010. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
57%
Zsanett-taxi ;)
2010. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
68%

Basszus ennyi agyament embert el sem hiszek...

A lányt verték a szülei, rendőrt hív, majd a rendőri közbeavatkozás hatására elhagyja az ingatlant. Ebben mi a kamu és mi a nem érthető? Az, hogy aztán a rendőrök elvitték-e a csajt a barátjához vagy sem, az már megint más kérdés, amúgy ha nem lakik messze, akkor valószínűleg emberségből is megtették volna...

2010. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
44%
Most komolyan: Hány éves vagy?
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért olyan meglepő, hogy a rendőrök egy családi perpatvarból egy nagykorú áldozatot az elszállítanak egy általa megjelölt helyre. Nyilván megkérdezték tőle, hogy akar e feljelentést tenni. Teljesen normális intézkedés. Megint olyan egyszerűek vagytok mint egy fakanál.

A kérdezőnek: anyád nem semmi sz@r. Próbáld elhozni a motyódat és hagyd a francba. A tesóddal viszont tartsd meg a jó viszonyt, így családod is marad.

2010. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!