Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen böszmék?

Miért ilyen böszmék?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,és van egy hugom és 2 bátyám de nem ez a lényeg..


Hanem az hogy itt ökörködnek a nálam 2 évvel idősebb gyerekek és a hugom nem tud akludni.



Anyu is már dühüng mert egyszerüen nem tudja elaltatni!!


Tudom hogy az életbe van ennéln nagyobb baj is,de milyen érdekes mikor én elmegyek egy ház melledt ahol pici van ott anya nekem mindig szól hogy ne hangoskodjak... had aludjon..


Ő bennük mért nincs ez?? 9-es gyerekek és ilyen hülyék?


Mit csináljunk?


Amugy a hugom 2 éves


2010. júl. 29. 12:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Most eben a bátyádék is benne vannak(ökörködés)vagy csak "idegen" gyerekek.

Mert ha bátyádék benne vannak,akkor lehetne annyi eszük hogy a húgodat aludni hagyják.

2010. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Most tombolnak mert minden felnőtnek öregnek beszolnak
2010. júl. 29. 12:55
 13/20 A kérdező kommentje:
bátyámék 18,19 évesek nem igazi testvérek vagyunk
2010. júl. 29. 12:56
 14/20 anonim ***** válasza:
18 19? Akkor igazán lehetne több eszük.
2010. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem,ők ebbe nincsenek benn. Ezt csak azért irtam hogy nem épp korosztály
2010. júl. 29. 13:10
 16/20 anonim ***** válasza:
De akkor azok a srácok mit keresnek nálatok?
2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát szerintem 1, a bátyáidnak kéne kimenni, talán többet érnétek el, 2, ha ez tényleg egy kis falu, akkor mindenki ismer mindenkit, szóval a srácok szüleinek kéne szólni
2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is volt kicsi a gyerekem, de eszembe nem jutott volna elvárni, hogy mindenki kussban legyen, mert aludni akar. Egy gyerek, ha fáradt úgyis elalszik.

50 méterre vannak a házatoktól, de elvárnátok, hogy még ott is kussba legyenek? Nekik is nyári szünet van, had érezzék már jól magukat. Szerintem nem velük van gond, hanem Te vagy koravén. Esetleg irigykedsz, hogy nincs normális gyerekkorod. Miért nem mész inkább Te is a haverokkal. Tényleg egy 13 évesnek ez a legjobb dolga, hogy otthon ül az anyjával és a kistestvérével és ilyen oldalakoat látogat?

Szerintem az a felháborító, hogy némelyik nő, mert szült egy gyereket azt hiszi már minden róluk szól.

2010. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nap közben mindenki úgy ordibál, ahogy akar, és ott, ahol akar, ha az nem magánterület. Este 10 és reggel 7 között feljelenthetitek csendháborításért, de nappal tudomásul kell venni, hogy zajlik az élet. Ez van. És nem a gyerekekben van a hiba.


Ha a húgod álmos lenne, aludni. Félre ne értsd, tudom, hogy egy 2 éves gyereknek délután aludni kell. De az unokaöcsém pontosan 2 éves, és ha álmos, alszik (zajban is), ha nem, akkor bármilyen csend van, nem alszik.

2010. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Elaludt!! Köszönöm a válaszokat,igazatok van utolsók!!


Nem szoktam itthon ülni,mert van a korosztályomba is barátom és nálam nagyobb is...


És épp a barátnőmnél voltam addig amég nem irtam...

2010. júl. 29. 15:59
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!