Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen böszmék?

Miért ilyen böszmék?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,és van egy hugom és 2 bátyám de nem ez a lényeg..


Hanem az hogy itt ökörködnek a nálam 2 évvel idősebb gyerekek és a hugom nem tud akludni.



Anyu is már dühüng mert egyszerüen nem tudja elaltatni!!


Tudom hogy az életbe van ennéln nagyobb baj is,de milyen érdekes mikor én elmegyek egy ház melledt ahol pici van ott anya nekem mindig szól hogy ne hangoskodjak... had aludjon..


Ő bennük mért nincs ez?? 9-es gyerekek és ilyen hülyék?


Mit csináljunk?


Amugy a hugom 2 éves


2010. júl. 29. 12:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer: A házunk elött ökörködnek kiabálnak birkoznak a gyerekek
2010. júl. 29. 12:31
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha anyukádat annyira zavarja akkor küldje el őket a játszótérre vagy nem tudom hova ameddig a hugod alszik. egy szülőnek meg kell tudni oldania az ilyen helyzeteket is.
2010. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát ez egy kicsi falu és itt nincs játszótér! Ez meg egy olyan különleges hely
2010. júl. 29. 12:34
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez az hogy nagyon sok gyerek ide jár,de ha egyenesen le mennek van egy folyó


És hallani onnan hogy kiabálnak,mert kb 50méterre van

2010. júl. 29. 12:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

9.-es vagy 9 éves??Mert a 9.-es azért ökörködik általában,mert menőnek érzi magát(főleg a csávók,de vannak kivételek-tisztelet nekik)

A 9 éves meg 9 éves,és azért..:) Mondjuk egy 13 éves lánynak már nem hiszem,hogy mondani kell azt,hogy maradjon kussba,amikor kussba kell maradni..XD


Amúgy hallod...:| ellehet küldeni őket a játszótérre vagy bárhova..vagy mondani nekik h halkabban..vagy hívni az anyjaikat..(ez most hülyén hangzana)xD

2010. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a választ
2010. júl. 29. 12:37
 7/20 A kérdező kommentje:
kilencedikesek
2010. júl. 29. 12:37
 8/20 A kérdező kommentje:
Most kiment anyu és mondta nekik de azok csak röhögtek,meg azt mondták hogy oda mennek ahova akarnak
2010. júl. 29. 12:38
 9/20 Deus88 ***** válasza:
100%
Küld el öket sörözni :)) amugy igazán kussolhatnának a kistesvérük miatt.
2010. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy egy 15 éves gyereknek (fiúknak ennyi eszük legyen.)Oké, most élik ki magukat, de lehetnének tekintettel másokra.Aztán ha hozzájuk mennének (mármint az ő házuk elé dorbézolni, fel lennének háborodva.Anyukád szépen mondja meg nekik, hogy a kicsi szeretne aludni, és legyenek csendesebbek.
2010. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!