Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhányszor eszembe jut hogy...

Akárhányszor eszembe jut hogy egyszer megfog halni anyukám sírva fakadok. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és amikor belegondolok, hogy anyukám egyszer megfog halni rámjön a sírás. :( Pedig tudom, hogy ez az élet rendje, de annyira elszomorít, és félek belegondolni is :(
2010. júl. 28. 01:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Segítek itthon, feltörlök, mosogatok, takarítok, szóval az ilyen fortélyokat már tudom.. :D


Igen, nekem tegnap nagyon nagyon rossz volt, hogy alig szóltam hozzá :( és valószínű ezért jött rám az érzés

2010. júl. 28. 11:01
 22/23 A kérdező kommentje:

Ma nagyon jól elvoltunk, sokat nevettünk. Tanítgat főzni, és egy rossz szavam nem volt hozzá.:)))


És egyáltalán nem gondolok most semmi rosszra.. Talán tényleg a lelkiismeretem csinálja ezt..

2010. júl. 29. 01:20
 23/23 anonim ***** válasza:

02:44-es, földig hajlok hatalmas bölcsességed előtt. Képzeld, van egy pont amikor az ember szeretne magának egy erős anyát, mert gondjai vannak, és nincs kedve olyan emberi játszmákhoz, amikor az anya akar a gyerek szerepében tetszelegni. Egész élete arról szólt, hogy gyerek akart maradni. Volt neki gondja, mint mindenki másnak, ba...szd meg, nekem 23 éves koromra több volt, mint neki egész életében. Neki meghalt a fia, ugyanakkor nekem meghalt az öcsém, és lett két gyászoló szülőm, akik tudomást sem akartak venni arról, hogy az életük nem állt meg, mert van még egy lányuk is. Képzeld, a probléma föl volt tárva, te állat. Majd ha az iszákos anyád sikoltozva töri rád váratlanul az ajtót éjszaka, meg ha problémád lesz, kedvesen felajánlja, hogy végezzetek együtt magatokkal, akkor megnézem, mennyi kedved lesz ápolgatni a lelkét, mikor a tiédet már rég kikészítette. Ilyen volt akkor is, amikor még nem halt meg senkije, annyi különbséggel hogy nem ivott. Nekem huszonéves koromra kihalt a fél családom, de nem iszom, pedig sokkal több okom lenne rá, mint ami neki valaha is volt!

Úgyhogy osztogasd anyádnak az észt, meg ápolgasd az ő lelkét és inkább fogd be a mocskos pofádat!

2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!