Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhányszor eszembe jut hogy...

Akárhányszor eszembe jut hogy egyszer megfog halni anyukám sírva fakadok. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és amikor belegondolok, hogy anyukám egyszer megfog halni rámjön a sírás. :( Pedig tudom, hogy ez az élet rendje, de annyira elszomorít, és félek belegondolni is :(
2010. júl. 28. 01:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Elég sokat veszekedünk, sajnos lázadó korban vagyok.


Ma például elrontotta az egész napom, és alig szóltam hozzá.


Most pedig eszembe jutott,hogy egyszer itt fog minket hagyni, és máris szomorú vagyok :(:(

2010. júl. 28. 01:03
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez velem is így van:(

És én is lány vagyok és 17 éves.

Nem tudom mit lehetne kezdeni:(

2010. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Adjátok nekem ezt a tulajdonságot!!!!

Az én anyám folyton csak szemétkedik, valszeg elmebeteg, de jó lett volna egy normális család.

2010. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Énis így vok:( én nagyon szeretem


16/F

2010. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mi sajnos nehéz körülmények között élünk, annyira nem is jó a viszonyom anyukámmal, mintha pl. barátnők lennénk.


De nagyon szeretem, és gondolom Te is, akármilyen.. csak az édesanyád.

2010. júl. 28. 01:09
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező én vok aki előbb írt 16/f nekünk is nehéz körülmények közt élünk de én így is nagyon szeretem:)


16/F

2010. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem.:) Szeresd is! :):)
2010. júl. 28. 01:12
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Én 35 vagyok. Nagyon sokat veszekedtünk. És 1éve elveszítettem. :(((( És belehalok. Bár elharaptam volna a nyelvem, amikor kötözködtem Vele!!

SZERESSÉTEK!!!!

2010. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom., hogy elveszítetted. :(


Én megfogadtam magamnak, hogy megpróbálok tisztelettudóbb lenni, és gondolkozni mielőtt szólok valamit neki..:S Csak annyira hirtelen haragú vagyok :(

2010. júl. 28. 01:14
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem baj, ha gondolsz erre. Így meggondolod majd kétszer is, hogy mit mondasz neki. Mielőtt bántod, mindig gondolj arra, ezt meg fogom bánni, ha már egyszer nem lesz?


Én sokszor gyűlöltem, mert ivott. Mivel egyszer rá akart venni arra, hogy legyek vele öngyilkos, és mert mindig feketében járt az öcsém halála után, volt hogy azt mondtam neki, te fekete boszorkány. Ez rettenetesen fájt, miután meghalt. Főleg, hogy a naplójába is beleírta, hogy ő nem az. De ha belegondolok, ma is ugyanúgy leüvölteném. Hulla részeg volt és ellopta az egyik nemrég született kiskutyánkat és befektette maga mellé az ágyba. Alig találtam meg a kicsit. Elvettem tőle, erre elkezdett bömbölni. Na, akkor üvöltöttem mint a sakál. Képes lett volna ráfeküdni hulla részegen. Ma is ugyanúgy üvöltenék és ma is ugyanúgy fáj.

Egyszer meg láttam őt magába roskadtan, piásan ülni a nappaliban. Leültem a konyhába és gyűlöltem. Akkor hirtelen bevillant egy kép: én ülök ugyanígy a konyhában, de Anya nem lesz a nappaliban, mert meghalt. Üres lesz a ház.

Olyan fura dejavu-érzésem volt, legszívesebben odarohantam volna, hogy átöleljem. De aztán megmakacsoltam magam. Tudtam, hogy nem véletlen gyűlölöm ennyire.

Csak akkor jutott legközelebb eszembe ez az egész, amikor valóban nem élt már, és én ültem a konyhában és üres volt a ház...

2010. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!