Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érez hasonlót? Normális...

Más is érez hasonlót? Normális ez?

Figyelt kérdés

Akik egy hónapja úgy vagytok összezárva, hogy soha nem mentek ki sehova, vagy maximum boltba, nem érzitek úgy, hogy nincs türelmetek a családotokhoz?

Akár gyerek, akár szülők, akár élettárs vagy mindegy ki az.

Én néha már ott tartok, hogy fel tudnék robbanni ha hozzám szólnak.


2020. ápr. 18. 22:53
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
91%
Mi 4-en vagyunk kb. egy hónapja itthon összezárva, de a családi életünk sokkal harmonikusabb lett. Apa naponta két-három órára megy el itthonról, Anya egész nap itthon dolgozik, én meg a húgom tanulunk napközben, de például minden nap együtt ebédelünk (ami a karantén előtt nyilván nem így volt), esténként együtt nézünk filmeket, és sokkal többet beszélgetünk, mint valaha. Eddig is jó kapcsolatunk volt, de a karantén meglehetősen pozitív hatással volt az itthoni családi hangulatra.
2020. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%

Mi ketten vagyunk a ferjemmel, es eddig jobb, mint elotte. Ez abbol adodik, hogy o ugyanugy eljar dolgozni, en viszont homeofficeban vagyok, vagyis 2 orat sporolok az utazassal. Igy van idom takaritani, fozni, igy mire hazajon tenyleg mar csak egyutt kell idot toltenunk es az jo.

Illetve most fogok allamvizsgazni, tanulni is tobbet tudok, bar az egyetem online megoldasa eleg hanyag, igy attol van bennem feszko.

A programok se hianyoznak meg annyira, orulok, hogy most tobb penz marad, mert koltozni szeretnenk majd.

2020. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Csak olyan furán megy az ido, maskor tobb minden megvolt ennyi szabad alatt, de sokkolo ez az egesz,hogy nem tudni, mi lesz a munkaval, mar egy hónapja semmi, most 2 napos hetek,szabadsagot kozben veszik el...penz sincs annyi..

2020. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%
Mi 4 hete vagyunk itthon a párommal ketten. IMÁDOM az itthon létet. Minden olyan nyugodt. Kényelmes reggeli, kávézás utána, ráérek főzni, pakolászni, délután filmetnézünk vagy olvasok. Párom egy héten párszor kiszokott menni horgászni én rendszeresen futok,akkor vagyunk külön. Nekem nagyon bejön a dolog, de főleg ez a nyugodt része, hogy nem kell rohanni semmivel sehova és van energiám mindenre. Alapból 3 műszakban dolgozunk mind a ketten.
2020. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

Hát én áldom az eszemet, hogy a férjemnek a leválni nem akaró felnőtt gyerekét két évvel ezelőtt (nem kevés pénzt beletéve én is), elköltöztettük másik lakásba.

Így kettesben itthon, ez nagyon jó. Mindketten itthon dolgozunk amúgy is, férjem is és én is, családi vállalkozásban.

Ha a felnőtt gyereke még itt lakna (most ebben a helyzetben főleg), szerintem már vagy a pszichiátrián lennék, vagy a börtönben. Így viszont jól, önkéntes karanténban vagyunk, mindenki le van ejtve, mi pedig ketten nagyon jól megvagyunk:) Biztos az is hozzátesz, hogy családi ház, és 3 szobás, kettőnknek. Férjem most általában a kertben, én pedig az irodában.

2020. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%
Ketten a férjemmel, mindketten home office-ban, én babát várok. Végre mindenre van időnk, szépen meg tudjuk tervezni, hogy rendezzük át a lakást, hogy kényelmesen elférjünk majd a babával. Minden nap torna, amíg nem volt korlátozás, addig nem is tornáztam minden nap. Rengeteget beszélgetünk. Eddig nagyon tetszik a kijárási korlátozás...
2020. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!