Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érez hasonlót? Normális...

Más is érez hasonlót? Normális ez?

Figyelt kérdés

Akik egy hónapja úgy vagytok összezárva, hogy soha nem mentek ki sehova, vagy maximum boltba, nem érzitek úgy, hogy nincs türelmetek a családotokhoz?

Akár gyerek, akár szülők, akár élettárs vagy mindegy ki az.

Én néha már ott tartok, hogy fel tudnék robbanni ha hozzám szólnak.


2020. ápr. 18. 22:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Én ma mondtam el, hogy a lakásszerződés végéig maradok vele.
2020. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Home office-ban dolgozom egy 5 éves gyerek mellett, amitől már a falnak tudnék menni. Az apjával 3 hónapja szakítottam, de a jelenlegi helyzet lelassította a költözésünket és még egy fedél alatt élünk. Minden csodás...
2020. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ma jelentettem be válni akarok. Igaz nem újkeletű dolog, de az elmúlt néhány hét megmutatta nilyenek lennének a nyugdíjas éveink, meg úgy az összes hétvégénk és szbink. Köszönöm többet nem kérek belőle.
2020. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
18 vagyok, 3 hete alig beszélek a szüleimmel, mert egyszerűen nem bírom.
2020. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
21 vagyok, mennek az online órák. Mostantól úgy lesz, hogy egy félévben 2-szer lesznek vizsgák, mindjárt itt vannak az első vizsgák. Panelben lakunk, szüleim is itthon. Mit mondhatnék... Elég szar.
2020. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Na ezért élek egyedül és kívánom, hogy a büdös életbe ne legyen családom.
2020. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Én egy hetet dolgozom, egy hetet itthon vagyok jelenleg. De épp elég így is 😄

Hát igen, ez most sok kapcsolatot próba elé állít, legyen az akár rokoni, akár egyéb.

2020. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Én is már úgy érzem hogy megfolytanak engem a szüleim és a tesóm itthon.Az még a szerencsém hogy du 2-től este 7-ig egyedül vagyok itthon mert akkor mennek megetetni az állatokat és így van időm lenyugodni.Nem tudom elképzelni milyen lehet most nagycsaládban elni több hónapig.De szerencsére soha nem unatkouok mert tanulok,pihenek,takarítók,napozok meg ilyenek
2020. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Nekem senkihez nincs türelmem.

:)

Játszom a macskákkal a kertben, nyírom a füvet, és amikor a nevelt lányunk "kijár" otthonról, ügyintézés és vásárlás címén, bezárjuk az ajtót, és rettenetesen örülünk egymásnak. A ház, de most már hogy jó idő van, a kert legkülönbözőbb pontjain.

Határozottan felpezsdült a szexuális életünk az elmúlt időben! :)

2020. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Alapbol feszult kapcsolatunkra jott a karanten, igy igyekszunk a lakason belul is leheto legjobban elkerulni egymast.
2020. ápr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!