Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a 17...

Hogy reagálnátok, ha a 17 éves lányotok elmondaná, hogy 31 éves bartja van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 00:41
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálnám elfogadni a dolgot. Elvégre a gyerekem. S ugye én nem akarakok neki rosszat. Egy 17 éves fiatal lány meg igenis élje az életét, szórakozzon. Az még korán sem biztos, hogy együtt maradnak életük végéig.


Nem hozámenni akar! Ha meg az lesz belőle, szerintem senki joga, hogy elitélje ezért a kérdezőt!


Kedves kérdező! Éld az életed, védekezz! Ki tudja mi lesz később? Ha jól érzitek magatokat miért ne? Erről kell a szüleidet is meggyőznöd! Légy velük őszinte. Higgadtan ülj le velük, s mond el, hogy van egy barátod, akivel jól érzed magad, megértitek egymást..., csak egy kicsit idősebb, mint te. Estleg be is mutathatnád nekik. Gondolom ezt is szeretnéd, nem?

Tanulásra is figyelj oda, ne rontsd le a jegyeidet, már írta is ezt valaki előttem.


Sok sikert kívánok nektek! És, hogy a szüleid is elfogadják a döntésed. :-)

2010. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem mi van a mai tizenéves fruskákkal, komolyan mondom, apakomplexusod van, vagy mi! Meg mondjuk azt sem, hogy mi a francot akar egy 31 éves felnőtt férfi egy gyereklánytól, nyilván pedofil.
2010. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
egy 17é nem gyereklány már
2010. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Huhh,nem bírtam végig olvasni ezt a sok hülyeséget!!!


2 és fél éve,17 évesen megismerkedtem egy sráccal,akiről első ránézésre is láttam,h jóval idősebb tőlem,de nagyon helyes pasi volt,rögtön megtetszett... mikor újból összefutottunk,megkérdezte,h szerintem hány éves- max.27-28,mondtam,erre nevetett,és azt mondta 30!( :O )és ha 21 lennék,már elhívott volna randizni :(

1 hónap múlva mégis megtette :):):)

A szüleimnek rögtön elmondtam,megelőzve a kellemetlenségeket-neked is azt ajánlom,minél hamarabb mond el!-nem volt semmi probléma,mert kiderült,h ők egyszer már találkoztak korábban,mikor én még a létezéséről se tudtam-nincsenek véletlenek!:D.

Mikor először jött hozzánk "bemutatkozni" szegény barátom jobban izgult mint én ;)

Semmilyen rossz hatással nem volt rám a párom!A szüleim nem tiltottak tőle egy percig sem,nem akadályozták a kapcsolatunk,mert látták,h rendes pasi a barátom,becsületesen dolgozik,és nem adott semmi okot arra,h bármiért is tiltani kelljen tőle. pl kitűnőre érettségiztem! Bárhova elengednek vele,mert tudják,h mellette biztonságban vagyok!Jobban megbíznak benne,mint egy 20 éves suhancban :)


Nem pedofil,inkább magamat tartom érettebbnek a kortársaimnál...nagyon hasonló a gondolkodásunk,közös céljaink vannak,stb-pedig eleinte mindenki mondogatta neki,h túl fiatal vagyok,max fél év és úgyis elhagyom... mai napig mondogatják neki,h ne élje bele magát nagyon ebbe a szerelembe:S


Ne félj a szüleidtől,és ne hallgass a kétkedőkre,engedd el a füled mellett a sértéseket,és szeressétek egymást!


Sok sikert!;)

2010. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Ha pénzes a csávó megmondanám neki h ne pénzre menjen mert akkor nem lesz boldog ha meg nem a pénzére megy akkor semmi gond nincs
2014. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!