Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a 17...

Hogy reagálnátok, ha a 17 éves lányotok elmondaná, hogy 31 éves bartja van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 00:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

én azért azt nem mondanám, hogy egy ennyi idős pasi retardált és nem talál korabeli nőt. sokkal inkább arról van szó, hogy nem is akar korabeli nőt találni. a mai fiatal lányok 4-5 évvel érettebbnek látszanak koruknál. egy ennyi idős pasi gondolhatja úgy, hogy kötöttség nélkül pont egy ilyen naiv kislányra van szüksége. a sajátkorabeliek már anyák, lottyadtak, nem járnak szórakozni, ki tudja. dolgozik, van kocsija, esetleg pénze is, egy 17 évest könnyen el tud kápráztatni vele, és a pasinak nincs is másra szüksége. egy fiatal szép lányra, aki felnéz rá, lehet mutogatni a baráti körben, vinni ide-oda, aztán megdugni és hazamenni.

szerintem valami ilyesmi játszódik le a pasi fejében erről a kapcsolatról. hozzáteszem, ha az én lányom lennél, nem tudom mit tennék. valószinüleg én lennék az engedékenyebb, már ha túlélné a kedves barát a férjem sörétespuskájával a találkozást.

2010. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Hali! az én párom 26évvel idősebb mint én. kb 1,5éve vagyunk együtt (akkor multam 18.) Anyunak nem tetszett az elején, de aztán mikor látta h boldog vagyok mellette, és a sulival se volt gond (sőt még jobban is tanultam) megkedvelte, sikerült az érettségim és felvettek egyetemre is. Apu kicsit furcsálta, de ő egyből elfogadta és nem szólt bele. (és engem is elfogadott párom anyja,(apját nem ismerem, elváltak) + a testvérei is.) Kollégái meg állandóan azt kérdik mikor lesz már lagzi..:))

nah sok sikert!

2010. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem alaposan elbeszélgetnék a pasival(párommal együtt),mhogy mit is akar a lányomtól,sőt az anyját,feleségét is belevonnám...
2010. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem retardált a párom. Nem a kocsijával, házával, pénzével kápráztatott el. Kocsija nincs is.

Ami megfogott benne az a gondolkodása. Van véleménye a dolgokról, ellentétbe sok más fiúval/férfival. Szeretem a barátom.

2010. júl. 27. 13:45
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
egy barátnőm ugyanígy van. 17-31..hát én utálom azt a pasast mert egy önző disznó, aki azt hiszi h csak ő létezik a naiv kis barátnőm meg mindent megbocsát neki. A szülei elfogadták nagyon nem tudtak mást tenni, de a barátnőm sosem mesél róla, mert midnenki lenézi emiatt. Az ilyen "öreg" emberek már nem képesek változni ezért nehéz vele.
2010. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
én 16.szülinapom előtt 2 hóval jöttem össze egy 31 éves hapsival. kicsit több mint 1 évig voltunk együtt. Ő volt az első komoly barátom.Soha nem vonzódtam az idősebb korosztályhoz,de egyszerűen beleszerettem. Nálunk is vége lett,mert általában ennyi idősen,ilyen korkülönbséggel 10ből 9 kapcsolat nem él meg 2-3 évnél tovább. Válaszolva a kérdésre, anyuék kiakadtak,de nem tudtak tiltani.Nem örültek neki és éreztették is velünk hogy ez így nem jó.Nem próbáltak szétszedni,de mindig mondták hogy nem hozzám való,meg idős stb. Neki már volt 1 lánya és elvált,szóval ez még "plusz" volt. De minden szülő más. Barátnőmet egy az egyben eltiltották 11 évvel idősebb párjától.(2 hónap múlva vége is lett). A történetemet befejezve: 3,5 éve élek most 24 éves párommal.Nagyon szeretem,eljegyzés fél éve...minden sokkal jobb.és utólag visszagondolva nem is tudom miért kellet az a 31 éves pasi. 20/L
2010. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 10évvel idősebb nálam, én 18 ő 28. Anyám rögtön elfogadta, apám csőrét piszkálta egy ideig, de mivel már 2éve vagyunk együtt, már ő is megértette, hogy szeretjük egymást, és nem azért van velem, hogy kihasználjon. Különben rám is nyomul egy 33éves fäszi, és ha nem szeretném a barátomat, lehet, hogy egy s mást csinálnánk, szóval én nem ítélek el ilyesmiért senkit. Az egyik ismerősöm egy idős velem (lány), és ha jól tudom 43éves barátja van (lehet h idősebb), és körülbelül 4éve együtt vannak.
2010. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Tubarózsa ***** válasza:
13:29esnek: kinek a feleségét?
2010. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

A pasiét.

Teljesen elképzelhető,hogy ennyi idősen van neki.

Ráadásul a kérdező nem tiltakozott,hogy nincs ;-)

Csak annyit írt,mennyire szereti.

2010. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
A páromnak volt felesége, de elváltak. Tehát semmi köze nincs hozzá, hogy kivel van a barátom.
2010. júl. 28. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!