Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a 17...

Hogy reagálnátok, ha a 17 éves lányotok elmondaná, hogy 31 éves bartja van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 00:41
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
93%

nagyon csodálkoznék, de engedném a kapcsolatot.

mindenesetre meg lenne a véleményem a férfiról...

2010. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%
Azért így reagálnék,mertha összetörné a lányom szívét,ki nem bírnám,hogy a férjemmel el ne veressem..:@
2010. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
87%
Én megkédezném, hogy boldog vagy-e.
2010. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%

Na az úgy szarabb, ha te vagy a lány.


Az enyémek azt csinálták mikor nekem ilyen kiderült, hogy Kiakadtak aztán ordítoztak és nem engedtek sehova. Aztán kitalálták, hogy feljelentik, de hát nem jött össze, mert nem volt miért, ugyebár rég nem voltam 14éven aluli.

Aztán kitalálták, hogy majd ők megnézik maguknak. Mikor ennek megörültünk, akkor mégsem akarták (gondolom azt hitték, hogy majd betojik és ők nyernek) aztán kitalálták, hogy összecsomagolnak és költözzek hozzá, mikor ez is jó lett volna nekünk, már rögtön ezt sem akarták (gondolom megint azt hitték, hogy akkor majd inkább kihátrál a pasas, mint beköltözzek, hát ez se jött össze) A végén odáig jutottak, hogy sehova sem mehettem, folyton ellenőrizgettek, hogy na majd ők megtiltják. Arra jutottak vele, hogy tovább jártunk titokban, aztán egyszer csak meguntam a pasast és ejtettem. Kb. ennyi. Kár, hogy kiderült egyszerűbb lett volna nélkülük. A szülők 90%a kiakad és bezár, azátn életed végéig érezteti veled, hogy amiatt a gusztustalanság miatt szégyellned kelle magad de nagyon.

2010. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%
01.19 vagyok ismét. Valamivel több mint 1 évig tartott. Megkockáztatom, ha anyámék nem csinálnak olyan patáliát, meg nem tiltogatják meg, akkor hamarabb megunom.
2010. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
90%

Bnőm ugyan olyan helyzetben van mint te de az én bnőm 16 éves és a pasi 34.. kíváncsi lennék arra én is hogy egy harminc éves aki az apja lehetne mit akar tőle?!


Neki is tiltották(ják) a járást titokba voltak lebuktak de nem zárták be.

2010. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
64%

jó nagy pedofil lehet a palid XD

kicsit elgondolkodtató,hogy mien lehet ha korabeli csajt nem talált...

2010. júl. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom.

Mentalitásban hatalmas különbség van egy 17 és egy 31 éves ember között a párkapcsolatban.

Valami nem normális a faszival ha ilyen lányokkal kezd.

Szóval mint szülő megpróbálnám megakadályozni ezt a kapcsolatot.

2010. júl. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy tudnék reagálni azonnal. Vegyes érzelmeim lennének, olyanok amiket nem nagyon lehet 'összefésülgetni'. Hogy szeretem a lányom vele örülök, vele sírok és, hogy félteném őt ebben a kapcsolatban, még egy saját korosztályából választott fiúval is félteném (legbelül) pláne így.

Én nem örülnék a dolognak és nem tudom, hogy ennek mikor, hogyan adnék hangot. Általában nem szeretem tönkretenni mások boldogságát még illúzióját sem a saját félelmeim miatt, pláne ha a lányom az.

És ha még nem is ismerném a fiút, már úgy is gondolnám, hogy a lányom valószínűleg nem 'jól pasizott' be. Azt én mérhetetlenül infantilis és gyermeteg dolognak gondolom, ha egy 31 éves fiatal felnőtt férfi egy 17 éves lánnyal kavar. Én ennek a dolognak nem tudnék olyan romantikus megoldást adni, hogy 'mindenki összeillik, akik szeretik egymást', én feltételezném, hogy ez a férfi érzelmileg és értelmileg is bizonyos értelemben retardált és örülnék ha a lányomnak ennél több, jobb járna.

2010. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid valószínűleg nem lesznek ilyen elnézőek sajnos. Ki fognak borulni.
2010. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!