Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a 17...

Hogy reagálnátok, ha a 17 éves lányotok elmondaná, hogy 31 éves bartja van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 00:41
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
32%
Feljelenteném a pasit mert csak kihasználja a gyereket.
2010. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
100%
úgy gondolom ha normális a pasi akkor ne tiltsd. Ez a kapcsolat valószínüleg azért jött létre, mivel hogy a lányok előbb érnek, és elnézést a kifejezésért de a legtöbb 17 körüli srác akivel összejöhetne elég idétlenül viselkedik. Ha belegondolunk tejesen érthető hogy tapasztalt társa vágyik. Ha nem is lesz több mint egy kapcsolat a sok közül és nem haraggal szakadnak el egymástól a kedves lányodnak lesz egy igen hasznos tapasztalata az élet terén!:)
2010. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm ! hogy reagálnák?

Hát ha jó pasi + elvált,vagy özvegy lennék,"partiba" dobnánk a lányommal !

2010. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

'reagálnák'


inkább ne reagálj.

2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
50%

Hm ,elvált...hány évvel vagy idősebb a gyerekénél?5-6-tal?


Azt csak hiszed,hogy beszélgetni akar veled.A legkevésbé.

Tudod mit gondol?

Ime egy luk,akit nem kell elvennem...

2010. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Van egy 5 meg egy 3 éves gyereke.
2010. júl. 29. 13:32
 37/45 anonim ***** válasza:
A mai világban ez már nem olyan nagy dolog. Még nagyon fiatal és probálgassa a szárnyait. Ha vissza fogod csak rosszabb lesz.
2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Am már írtam, de én vagyok a 17/L
2010. júl. 29. 13:51
 39/45 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam végig a válaszokat, úgyis csak felisegesíttem volna magam. Ha az én lányom lenne, bíznék benne, hogy jól dönt, hiszen ismerem. És szeretném megismerni a férfit is. Max elmondanám a véleményem, de nem szólnék bele.


Amúgy én ennyi idősen jöttem össze egy 38 éves pasassal, neki is voltak gyerekei (elvált) és 7 éve együtt vagyunk. Nagyon nehéz volt, távolság, pénztelenség, de ő a párom ebben az életben, én meg neki, és hülyék lettünk volna feladni az elején ezt a kapcsolatot csak azért, mert korban nem illünk egymáshoz. A szerelem a lényeg, nem? És már az elején tudtuk, hogy ez nem egy két hetes fellángolás lesz..

Amúgy 31 évesen a legtöbb pasas még gyerek. Ha megvan a szellemmi frissesség és lazaság, akkor 50 évesen is lehet egy kópé, rengeteg példa van rá. Szerencsére az én párom sem egy begyöpösödött, unalmas csoffadék.

És soha nem kezdenék huszonévessel, nekem komolytalanok, valamint a szerelem nem kor alapján dől el. Ennyi.


Ja és szerintem nem véletlenül szövődnek KOMOLY kapcsolatok fiatal, komoly lány - idősebb pasas felállásban. Basszus, nézzetek már körül, hogy milyenek a mai fiúk? A gyomrom felfordul tőlük. Nagyon ritkán akad meg a szemem FÉRFIAS, nemtrendi, egyedi és normálisnak tűnő huszonévesen.


Te, kérdező, dönts legjobb belátásod szerint.

2010. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
43%
Te 17 évesen tényleg úgy érzed,hogy két kisgyermek ellátására képes vagy?
2010. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!