Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a 17...

Hogy reagálnátok, ha a 17 éves lányotok elmondaná, hogy 31 éves bartja van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 00:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
60%

OFF:hát nem hiszem el!!!!!

ezen a héten már vagy a 6. ilyen kérdést olvasom...

kérdem én milyen elkorcsosodott világban élünk???



am sztem először nagyon meglepődnék...aztán megbeszélném vele a dolgot....

2010. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
hát közéjük állni nem igazán tudsz, úgyhogy találkozz a pasival, aztán majd meglátod...
2010. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
56%
ja és ha érdekel: 16/F
2010. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Én ennél sokkal durvábbról is tudok, mégis mindenki elfogadta.
2010. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, amíg nem ismerem a pasit. Ha normális meg minden, akkor én nem szólnék bele. Ha meg nem, hát maximum a véleményemet mondhatnám el, ennyi idős lánynál pont az ellenkezőjét érném el ha fúrnám a kapcsolatát.
2010. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Nyugatnám magam azzal, hogy legalább elmondta. Szóval, egy ilyen bizalmas labdát illene visszadobni azzal, hogy nem fúrom meg, de azért kíváncsi lennék rá. Ugyanúgy mint akármelyikre.
2010. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
73%
En alapvetoen nagyon "lazanak" tartom magam sok tekintetben, akkor aludhattak a lanyaim a baratjuknal, amikor akartak, elvittem oket tablettaert, stb, de azt hiszem ez lenne az a pont, amikor azt mondanam, hogy "majd amikor mar nem az en hazamban elsz kislanyom". Mert tenyleg, bulizzon, legyen a baratjaval, baratnoivel, stb.. akik a KORTARSAI. Nem nem es nem tudom elkepzelni, hogy mi a feszkes fenet akarhatna egy 31 eves FERFI egy tizeneves lanytol. Keressen korban hozza illo felesegjeloltet..
2010. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 17/L és csak azért kérdeztem, mert most akarom elmondani a szüleimnek.
2010. júl. 27. 01:00
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
Tök fölösleges ha tiltom, mert akkor csinálják csak máshol. Egyébként rohadtul nem örülnék, mert az ilyen pasik bénák ahhoz hogy korban magukhoz illő nőt szerezzenek, vagy csak "azt" akarják. Tehát valószínűleg nem csinálnék semmit, de szívem szerint pofán b@sznám az ürgét. A lány meg legalább megtapasztalja, hogy az élet nem mindig úgy jön össze, ahogy elképzeljük. F/24
2010. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
69%

Nem tiltanám,ennyit mondanék:

"Nem tiltom,hogy találkozzatok,nem tiltom,hogy szexeljetek,de egy valamire megkérlek:csak haza ne hozd!"

2010. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!