Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom úgy...

Mit tegyek? A családom úgy eszik mint a disznó.

Figyelt kérdés

Szinte mindenki szürcsöl csámcsog

A nagyapám még a tésztát is szürcsöli

A nagyanyámnak meg ha nem esik jó felvenni a poharat lehajol és úgy szívja ki belőle

Borsódzik a hátam....

Mit tegyek?


2010. júl. 26. 17:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:48

Dettó :D

2010. júl. 26. 17:55
 22/26 anonim ***** válasza:

hihihihihih tudod mi lenne a vicces? meghivjuk a nagyszuleidet hozzank,mert az en nagymamam szalonnasuteshez is hoz porcelan etkeszletet es ezust evoeszkozt a kempingasztalra :-)

gyerekkorban lazadtam ez ellen,de bevallom, most mar nagyon tetszik. igaz idos korara mar megenyhult,pl nem baj ha kitunkolom a szaftot kenyerrel vagy megeszem a grizgaluskakat a fazebol :-) stb.

2010. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Na akkor nem nagyon van mit tenni...=D

Igyekezz nem felidegesíteni magad rajta mert úgysem fognak változtatni. Nekik úgy kényelmesebb meg úgy a vicces aztán ehhez vannak szokva. Apám is fiatal kora óta rondán evett anyám szerint, bár a már említett szörcsorgona-koncertek a szerteröpködő kajával csak olyan 15 éve kezdődtek, amikoris apámnak kihullott a foga.=D

2010. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Engem már az is kiborít, hogy tesóm csámcsog, ráadásul neki még fogszabályzója van, és miközbe csámcsog, látszanak a fogszabályzójában az ételdarabok, nagyon gusztustalan. De a te családod! Nem szívesen töltenék el velük akár még egy órát se. Serintem a szüleidre szólj rá, hátha ők még tanulnak a szép szóból, nagyszüleiddel már nem tudsz mit tenni, ők már szokásból esznek így. Lassan nekünk kell tanítani a szülőket!
2010. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ezek nagyon viccesek.. :D
2010. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben jókat becsámcsognék, szürcsölnék, böfögnék, szétköpködném:D

Hidd el, előbb-utóbb nem hallanád őket, mert te lennél a leghangosabb!

2010. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!