Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom úgy...

Mit tegyek? A családom úgy eszik mint a disznó.

Figyelt kérdés

Szinte mindenki szürcsöl csámcsog

A nagyapám még a tésztát is szürcsöli

A nagyanyámnak meg ha nem esik jó felvenni a poharat lehajol és úgy szívja ki belőle

Borsódzik a hátam....

Mit tegyek?


2010. júl. 26. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szegeny fejed:Dengem is zavarna az tuti de szerintem nem sokat tehetsz a nagyit meg a papit ha kiosztod majd jol megsertodnek es amugy meg idos emberek ha igy szoktak meg akkor nem hiszem hogy mar valtoznanak,Max annyit tehetsz hogy az uj parodat nem hivod meg csaladi kajalasra:)))
2010. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis "zene" lehet nálatok egy családi ebédnél. Nem tehetsz mást, röhögsz rajta.
2010. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
xDxD
2010. júl. 26. 17:12
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
No és te?Akkor ki tanított kulturált kajálásra? :)
2010. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább ez,mint az én családom férfi tagjai (apa,tesók)

óránként kell utánuk mosogatni,mert annyit esznek,mint a disznók,éjszaka is kijárnak enni akár főtt ételt is,hát hallottál már ilyenről,ne tudd meg milyen rossz amikor reggel felkelsz és ott van kb annyi mosogatni való,mintha egy 10 fős vendég sereget látnál el,ezek után bárcsak annyi bajom lenne,mint neked:D Én sem tudok semmit tenni csak eltűröm,meg drága jó anyám is:)

19/L

2010. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj,ezen jót nevettem :)) "ha nem esik jó felvenni a poharat lehajol és úgy szívja ki belőle " XD vizuális ás akusztikus(vagy mi-bár ilyet még nem hallottam :) típus vagyok nem tehetek róla.

Na jó,komolyra fordítva a szót,szerintem semmit nem tehetsz.Ők már öregek,nem fognak változni,ez rögzült beléjük.Elhiszem hogy kellemetlen lehet,ha pl vendégetek van vagy ha barátot/barátnőt viszel bemutatni.Egy megoldás van:az utóbbi esetben ne ebédre vidd-ennyi:) csak te tudsz alkalmazkodni sajna,az meg hogy téged idegesít: vagy megszoksz vagy megszöksz-tényleg csak ennyit tehetsz :)

2010. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
hát ez jó :DD
2010. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:19 A pasik nem tudnak mosogatni? Letörne a kezük?

Egyébként az én nagypapám is gusztustalanul eszik, kb így, ahogy a tieid. Hát én max akkor eszem vele, ha nagyon muszáj, pl. karácsonykor. Különben nem, mert nekem elmegy az étvágyam.

2010. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát de azon belül még finganak és büfügnek....
2010. júl. 26. 17:25
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Te is lehetsz még öreg,és akkor te is ehetsz majd úgy mint egy"disznó".

Neveletlen kölyke..

2010. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!