Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom úgy...

Mit tegyek? A családom úgy eszik mint a disznó.

Figyelt kérdés

Szinte mindenki szürcsöl csámcsog

A nagyapám még a tésztát is szürcsöli

A nagyanyámnak meg ha nem esik jó felvenni a poharat lehajol és úgy szívja ki belőle

Borsódzik a hátam....

Mit tegyek?


2010. júl. 26. 17:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a tesóm csámcsog, nem tudom, miért, a család többi tagja csukott szájjal rág, fogalmam sincs, kitől tanulta.
2010. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Meg tudod változtatni őket? NEM ! Akkor nem egyszerűbb a gondolkodásodat megváltoztatni róluk? DE !! Ilyenek, kész, hagyd figyelmen kívül.
2010. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt már csak tűrheted, mert tényleg nem fognak megváltozni.Legfeljebb ha szóváteszed többet nem kell hallgatnod mert nem hívnak meg ebédre.:)) Anyám is szürcsölve ette a levest de párszor rá kellett szólnom mire abbahagyta.
2010. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Nekem már nincsenek nagyszüleim, de anyám tudja nagyon cifrítani az étkezéseit. Felveszem a legszigorúbb képemet, nagyokat sóhajtok, és próbálok enni. Még az a jó, hogy ha megyünk hozzá vendégségbe a családommal, akkor ő soha nem eszik velünk, csak előttünk, vagy utánunk. Nem tudom, miért, de nem bánom. :)
2010. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

nálunk is, a rokonság.

szüleim normálisak, de apa testvére/felesége/nagyi tesója stb.. vááááá ... olyan kövérek már h hihetetlen, ha fogyni akarnak piritóst esznek, de előtte jóóól megkenik mézzel, vagy zsírral .... :S hihetetlen család :S

2010. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy öregek lehet normálisan is enni..

Nagyanyám is idős mégis kultúráltan eszik.

Nem értem miért "neveletlen kölyke" a kérdező xd hát szerintem teljesen iagaz van,én se tudok olyan mellett enni,aki csámcsog meg ilyenek

2010. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Azu én apum, hugom is teljesen normálisan tud enni, csak az anyám nem. Csámcsog, böfög, fingik, szürcsöl. Azt hiszi, hogy ez vicces, és röhög rajta. De leginkább akkor, amikor az Ő szüleinél, vagyis a nagypapáméknál vagyunk. De még Ők sem csinálják ezt! Zeng tőle a ház. Viszont a nagypapámék nevetnek rajta. Már többször megmondtam neki, hogy ocsmányul eszik, de nem nagyon érdekli. Szánalmas...
2010. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Fú hallanád apámat =D

Nincs foga, evés közben folyik a szájából a leves meg hullik a krumpli, szörcsög, a főzeléket meg a tésztát szürcsöli de van mikor félrenyeli aztán az egész újra a tányéron landol...meg úgy ütögeti a kanállal a tányért hogy az utcán is halljuk. Mikor feláll, a leglehetetlenebb helyeken is morzsa meg kaja darabok vannak, a pólóján meg olvashatod a heti étlapot.

Anyám nem tud vele enni mert mindig felidegesíti magát, én csak röhögök de ha lehet külön eszek mert van mikor telibe köp a kajával.

2010. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Anyám nem tud vele enni mert mindig felidegesíti magát, én csak röhögök de ha lehet külön eszek mert van mikor telibe köp a kajával."

Hát ez k*rva nagy:))) márcsak ezért szeretem ezt az oldalt,hogyha az embernek rossz kedve van feljön ide és ahhh:DD

(amúgy már fentebb válaszoltam a kérdésre)

2010. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Engem tesóm csámcsogása idegesít, hogy látom a szájában a félig rágott darabokat, de hiába szólok neki, nem figyel rám akkor sem... :/


Nagyszülőkre meg szerintem nem is illik/lehet szólni. Ha lehet, étkezz külön időpontban (előttük, utánuk), nem túl higiénikus, de egyél a szobában, esetleg ha vendégségbe hívnak, akkor mondd azt, hogy otthon már ettél. Mást sajnos nem tudsz tenni, gondolom nagyszüleid sem 40 évesek, ha így leéltek közel 70 évet, nem hiszem, hogy megváltoznának.


De amúgy együttérzek veled... :D

2010. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!