Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lent.

Milyen anya az ilyen? Lent.

Figyelt kérdés

Nekem nem lehetnek barátaim, ezt el is érte, barátnőm sem lehet meg semmi, hanem állandóan a munkahelyet hajtja meg a pénzt. Munkahelyem van, dolgozok is, de mindig elkéri az utolsó fillérig a fizetésemet. Ha elvennék belőle valamennyit, akkor meg nem adna ennem. Ezt meg is mondta. Valamelyik nap megmondtam neki, hogy már alig várom, hogy elköltözhessek itthonról, erre azt vágta a fejemhez, hogy majd csak akkor költözhetek le, ha 500.000 Ft-ot leteszek az asztalra, amiért felnevelt meg kiiskoláztatott (normális suliba jártam, nem magánsuliba). Ha meg nem fogok neki fizetni, akkor meg elvágja a torkomat. Ezt is megmondta. Meg azt akarja, hogy legyen legalább 2 munkahelyem, hogy dolgozzak éjt nap alá téve és odaadjam neki a pénzt, egyszóval legyek egy rabszolga. Milyen szülő az ilyen? :(


19/F


2010. júl. 25. 15:02
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

nézz körbe ezek között..


[link]


[link]



[link]

2010. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

vagy például ez



[link]


Szal nem megoldhatatlan a helyzeted, ha összeszedsz egy 50 ezret az eladott cuccaidból, meg a fizetésed zsebrevágod már új életet kezdhetsz!


Itt Pesten nem nagyon lezs oylan meló ami 60 ezernél kevesebbet fizetne..


Elmész egy tescoba vagy akármi boltba, vagy mosogatni nagykonyhára vagy étterembe, de gyárak is akadnak..


Irsz önéletrajzot és mindenhova személyesen bekopogsz ahová csak lehet szerintem egy hét alatt találsz valamilyen munkát ha talpraesett vagy...

2010. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!