Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lent.

Milyen anya az ilyen? Lent.

Figyelt kérdés

Nekem nem lehetnek barátaim, ezt el is érte, barátnőm sem lehet meg semmi, hanem állandóan a munkahelyet hajtja meg a pénzt. Munkahelyem van, dolgozok is, de mindig elkéri az utolsó fillérig a fizetésemet. Ha elvennék belőle valamennyit, akkor meg nem adna ennem. Ezt meg is mondta. Valamelyik nap megmondtam neki, hogy már alig várom, hogy elköltözhessek itthonról, erre azt vágta a fejemhez, hogy majd csak akkor költözhetek le, ha 500.000 Ft-ot leteszek az asztalra, amiért felnevelt meg kiiskoláztatott (normális suliba jártam, nem magánsuliba). Ha meg nem fogok neki fizetni, akkor meg elvágja a torkomat. Ezt is megmondta. Meg azt akarja, hogy legyen legalább 2 munkahelyem, hogy dolgozzak éjt nap alá téve és odaadjam neki a pénzt, egyszóval legyek egy rabszolga. Milyen szülő az ilyen? :(


19/F


2010. júl. 25. 15:02
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Amikor írtam a kommentet, akkor még a 15:07-es válaszoló volt az utolsó hozzászóló. Ne essen félreértés.
2010. júl. 25. 15:10
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy.azt gondolom sürgőssen állj a saját lábadra.Legyél férfi.Én lány létemre 20 évesen léptem meg.Hasonló volt a környezetem.SŐTT.Amíg anyád azt látja ,hogy muja vagy addig terrorizálni fog.Nem kérted magad a világra.A lábát széttenni jó volt?Rezsit add oda.Többet ne.Kajádat magadnak vásárold.Egyébként meg legyen büszke,hogy tanultál és nem a drogon +a csavargáson járt az eszed.Kemény legyél és határozott.És igenis legyen barátnőd.Saját kereseted van.Anyádon mulik öreglegény leszel,akin örökké zsarnokoskodhat.Ne hagyd magad!!!
2010. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
78%
Kapta utanad a csaladit meg talan a felarvasagit.Az tobb,mint 500 ezer.Vagd a pofajaba!
2010. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mennyit keresel, de egy kis albérletet nem tudnál kifizetni? Minél hamarabb kezdj önálló életet és menj minél messzebb ettől a banyától!
2010. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
keress egy albérletet, akár egy kiadó szobát, azok olcsóbbak és menj el otthonról.
2010. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen NEM normális ez a nő!Ez nem is anya...egy anya nem tesz ilyeneket,nem mond ilyeneket,bármilyen legyen is a gyereke!

Barátaid??:S Szerezz néhányat!vagy barátnőt!

És akkor költözz hozzá 1-2 hétig,és akkor utána próbálj albérletet keresni(vmi jó olcsót!)

2010. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit keresel? Megélhetnél belőle egyedül?
2010. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Merrefelé laksz?

2010. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
így milyen életed lesz.tessék a meló helyen érdeklődni van e valakinek kiadó szobája vagy ha van albérlet te egyből mennél ne legyél már ilyen nyámnyila.kapj már észhez élősködik rajtad ez a nő egy ................húúúúúúú nagyon jó az ilyen szó kincsem de ez nem ide való.ez nem anya aki ilyet mond és tesz a fiával.hányingerem van.nagyon durva.
2010. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
tehetsz egy szívességet!
2010. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!