Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lent.

Milyen anya az ilyen? Lent.

Figyelt kérdés

Nekem nem lehetnek barátaim, ezt el is érte, barátnőm sem lehet meg semmi, hanem állandóan a munkahelyet hajtja meg a pénzt. Munkahelyem van, dolgozok is, de mindig elkéri az utolsó fillérig a fizetésemet. Ha elvennék belőle valamennyit, akkor meg nem adna ennem. Ezt meg is mondta. Valamelyik nap megmondtam neki, hogy már alig várom, hogy elköltözhessek itthonról, erre azt vágta a fejemhez, hogy majd csak akkor költözhetek le, ha 500.000 Ft-ot leteszek az asztalra, amiért felnevelt meg kiiskoláztatott (normális suliba jártam, nem magánsuliba). Ha meg nem fogok neki fizetni, akkor meg elvágja a torkomat. Ezt is megmondta. Meg azt akarja, hogy legyen legalább 2 munkahelyem, hogy dolgozzak éjt nap alá téve és odaadjam neki a pénzt, egyszóval legyek egy rabszolga. Milyen szülő az ilyen? :(


19/F


2010. júl. 25. 15:02
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
15:46 - küldtem egy e-mailt.
2010. júl. 25. 15:50
 32/42 anonim ***** válasza:
gyere pestre, sok itt a hely csövezni :D
2010. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, költözz el. De, ne maradj még csak a közelébe se. Mindent ami a tiéd vidd el onnan amilyen gyorsan csak tudod. Az ilyen ember nem h anyának nem jó, emberi élőlénynek se méltó.
2010. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár hét múlva költözöm Pestre hasonló okokból, írj, ha gondolod, hátha tudunk segíteni egymásnak valamiben.

2010. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
36%
Ha majd csövezel, akkor majd csövezhetek Veled?
2010. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
figy! Ha pestben gondolkoznál, írj majd! Segítek melót, albit találni!
2010. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Esetleg kereshetnél olyan melót,ahol adnak szállást. Még a munkásszálló is jobb ennél szerintem. És ott spórolsz kicsit és aztán elköltözhetsz albérletbe is.
2010. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
figy, miért nem mész ki külföldre dolgozni? amíg megkapod a fizud elintézhetnéd, 30000ből valahogy eltengődsz egy hónapig, munkásszálón tudnál lakni. pl Németország, vagy Hollnadia, idénymunkára, 300000 simán meglenne, utána tudnád finanszírozni itthon az albérleted (már ha haza akarsz majd jönni), és dolgozhatnál itthon, suliba is járhatnál. én szerintem ezt tenném.
2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
53%

Most én leszek a csúnya néni,de ha tényleg csak ennyit keresel,akkor valahol jogos,hogy másodállásba akar küldeni,meg az is,hogy be kell szállnod ennyivel.Ez nem fedezi a havi rezsidet,élelmedet,legyünk őszinték.

Igaz a stílusa nem elfogadható,de lehet pont ettől a lazavagyok,majd csövezek stílustól van kiadva és azt teszi,amit nem kellene.

Tényleg meg kellene próbálnod egy értelmesebb melóhelyet keresni,anyukádat meg megpróbálni rávezetni,hogy barátkozzon,keressen egy hobbit magának.Mint írtad ketten vagytok(egyenlőre)egymásnak,mégha most te engedsz sokmindenben-amit nem érzel igazságosnak-akkor is jobb,mint csövezni valahol....

2010. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Gondolom nem pesti vagy..


Van egy javaslatom.

Fogd meg amid csak van otthon, add el és rakd el a pénzt

Következő havi fizud mikor megkapod, fogd meg magad és gyere fel pestre, és keress egy oylan albérletet ahol 3-4 diák mellé be tudsz szálni, mert így megvan a lakbéred havi 10-15 ezerből, de ha szerencséd van még kevesebből.


És a következő fizód is félrepakolhatod, és így pár hónap alatt összegyüjthetsz annyit hogy elérj egy saját külön albit..



Anyádat meg xard le, ne mond neki hogy hova mész és cseréld le a telefonodat is, és soha többé ne beszélj vele, ott rohadjon meg ahol van...


Ha normális emberré akarsz válni akkor csak ezt teheted..

2010. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!