Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lent.

Milyen anya az ilyen? Lent.

Figyelt kérdés

Nekem nem lehetnek barátaim, ezt el is érte, barátnőm sem lehet meg semmi, hanem állandóan a munkahelyet hajtja meg a pénzt. Munkahelyem van, dolgozok is, de mindig elkéri az utolsó fillérig a fizetésemet. Ha elvennék belőle valamennyit, akkor meg nem adna ennem. Ezt meg is mondta. Valamelyik nap megmondtam neki, hogy már alig várom, hogy elköltözhessek itthonról, erre azt vágta a fejemhez, hogy majd csak akkor költözhetek le, ha 500.000 Ft-ot leteszek az asztalra, amiért felnevelt meg kiiskoláztatott (normális suliba jártam, nem magánsuliba). Ha meg nem fogok neki fizetni, akkor meg elvágja a torkomat. Ezt is megmondta. Meg azt akarja, hogy legyen legalább 2 munkahelyem, hogy dolgozzak éjt nap alá téve és odaadjam neki a pénzt, egyszóval legyek egy rabszolga. Milyen szülő az ilyen? :(


19/F


2010. júl. 25. 15:02
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Egy szolnok megyei kis városban lakok.


A munkám is alkalmi, alig keresek ~30 ezer forintot. Még 3 ezer forintot sem tarthatom mert akkor azt mondja, hogy: "Akkor vidd az egész fizetésemet és akkor nem fogsz zabálni. Ennyi." - idézet a múlt hónapból.

2010. júl. 25. 15:27
 22/42 anonim ***** válasza:
Hogy milyen anya az ilyen? Hát olyan, mint az enyém. Hasonló cipőben járok én is. Minden fillérem elveszi. Most ott tartok, hogy keresem a kiutat...hogyan költözzek el otthonról. Mert a párkapcsolatom is lehetetlenné tette. Amit tanácsolni tudok, lépj le otthonról. Keress albérletet, esetleg lakótársakat. Most én is ezen vagyok.
2010. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

:( Annyira sajnálom, nagyon messze vagy, pedig szívesen segítettem volna neked.


Nagyon sok erőt, kitartást kívánok neked. És ha alkalmi munka és vége lesz? Akkor nem ad enni?

2010. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Diákmunkát végzel? 30000 nagyon kevés... Nem tudsz másik munkát keresni, ami kicsit többet fizet? Persze anyukádnak nem kell tudnia erről, 40-50 ezer forintból továbbra is hazaadnál 30 ezret, és elkezdesz gyűjtögetni. Vagy menj egyetemre más városba, és lakj koliban, az megfizethető!
2010. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyiss egy bankszámlát, és oda menjen a fizetésed. Minnél előbb menj el onnan! Albérletbe, vagy egy barátoddal (bár írtad, hogy nincs egy se :S). Nagyon sajnállak... Apukáddal egyébként mi van?
2010. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

15:31 - köszönöm azért, hogy szerettél volna segíteni, nagyon jól esett!


Szerintem az lesz, hogy nem ad majd ennem. A legjobb megoldás, hogy ha megkapom a fizetésemet (még azt a keveset is), akkor fogom és felszállok az első vonatra elutazok és majd leszállok valahol és majd ott csövezek vagy valami majd csak lesz. Úgy még soha nem volt, hogy sehogy ne lett volna.

2010. júl. 25. 15:37
 27/42 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, annyiból, hogy én sem bírom már az itthoni légkört, de nem azért amiért te, de ebbe most ne menjünk bele. Sajnos engem még ideköt az iskola, de már fontolgattam, hogy megpattanok Pestre. Persze csak úgy ha már tuti az állás és az albérlet. Titokban lezsírozok mindent, csak az utolsó pillanatban jelentem be itthon a dolgot.
2010. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Egyetemet egyedül biztosan nem tudnál finanszírozni... Főleg ha nem dolgozol mellette. A kollégium havonta 10-15 ezer között van. És akkor mellé még a kaja, ruha... A nővérem diákhitellel van, még így is hogy itt van neki a családja akik segíteni próbálják elég nehezen anyagilag... (Elég szegényesen élünk, sok hitel van a nyakunkon.) Nincs valami távoli rokonod? Keresztszülők, nagyszülők? Ők talán tudnának neked segíteni, legalább elszállásolni, ha mást nem is meg munkát találni. :(
2010. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Sajnos sehova sem mehetek, a rokonaim olyanok, hogy maguknak valók, nem segítenek. Sajnos.


15:36 - apukám meghalt még évekkel ezelőtt.

2010. júl. 25. 15:43
 30/42 anonim ***** válasza:
Ha nincs hova menned dobj egy mailt.Lany vagyok es nem sorozatgyilkos:P(persze mind ezt mondja)XD
2010. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!