Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lent.

Milyen anya az ilyen? Lent.

Figyelt kérdés

Nekem nem lehetnek barátaim, ezt el is érte, barátnőm sem lehet meg semmi, hanem állandóan a munkahelyet hajtja meg a pénzt. Munkahelyem van, dolgozok is, de mindig elkéri az utolsó fillérig a fizetésemet. Ha elvennék belőle valamennyit, akkor meg nem adna ennem. Ezt meg is mondta. Valamelyik nap megmondtam neki, hogy már alig várom, hogy elköltözhessek itthonról, erre azt vágta a fejemhez, hogy majd csak akkor költözhetek le, ha 500.000 Ft-ot leteszek az asztalra, amiért felnevelt meg kiiskoláztatott (normális suliba jártam, nem magánsuliba). Ha meg nem fogok neki fizetni, akkor meg elvágja a torkomat. Ezt is megmondta. Meg azt akarja, hogy legyen legalább 2 munkahelyem, hogy dolgozzak éjt nap alá téve és odaadjam neki a pénzt, egyszóval legyek egy rabszolga. Milyen szülő az ilyen? :(


19/F


2010. júl. 25. 15:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss bankszámlát, amihez csak te férhetsz hozzá és költözz el.
2010. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy meg otthon???Leci ne nevezd ezt a szarputtyonyt anyanak,mert zavar!Tessek tarsberletbe kivenni egy masik sraccal egy lakast es kezdodhet a sajat elet.
2010. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon gyorsan lépj le otthonról,a tudta nélkül.

ez nem anya:o ez...ez...nem is tudom mi...

nagyszülőkhöz esetleg? vagy valami messzi távoli helyre?

2010. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem találok szavakat! Istenem, hogy az ilyen anyának meri hívni magát. Tényleg az lenne a legjobb, ha a következő fizunál fognád magad és elmennél otthonról. Nincs aki befogadjon esetleg?
2010. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
hát én inkább élnék az utcán, mint egy ilyen 'anyával'. szerintem fontold meg.
2010. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagy, nagykorú. Odamégy és akkor, amikor akarsz. Én már rég elköltöztem volna a helyedben.

Mennyi a kereseted? Ki tudsz belőle fizetni egy albérletet? Vagy egy társbérletet?

Kezdd el böngészni azokat a hirdetéseket, ahol csak egy szobát adnak ki.

Elárulom neked, hogy én is így kezdtem, nagyon-nagyon nehéz, de megéri...

2010. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs, akihez mehetnék, a nagyszüleim meghaltak és apukám is. Egyedül nevelt fel. De akkor is.


Az utolsó hozzászóló válaszára már gondoltam, hogy lehet jobb lenne csövezni, mint "itthon" lenni.

2010. júl. 25. 15:09
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Saját bankszámla...és nagyon gyorsan költözz el otthonról.egy anya nem ilyen....
2010. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%

jelentsd fel, halálos fenyegetéssel, mielőbb költözz el jó messzire, csak ne tudja hol vagy, apukáddal nem tudod megbeszélni???

ez nem anya, ez egy abnormális szarputtony.

2010. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya dolog ezt mondani, de a helyedben egyszerűen szó nélkül elmennék otthonról. Veled nem íratott alá szerződést magzat korodban, hogy csak fél millióért fog felnevelni. Egyébként is utálom ezt a fajta szülői hozzáállást - egy gyerek sem kérte, hogy megszülessen, ha a szülei egyszer bevállalták, akkor kötelességük gondoskodni róla. A fizetésed meg csak a tiéd, te dolgoztál meg érte (szép dolog támogatni az öreg szülőket, de ha erőszakkal elveszi tőled, az kimeríti a Btk. "rablás" bűncselekményének fogalmát). Szóval tűnj el otthonról, ha meg balhézik, akkor max. hívd ki a rendőröket. Majd ők helyreteszik szépen. Tudom, nem egyszerű mert mégiscsak az enyád, de az életed a tiéd, nem rabszolgának jöttél a világra.
2010. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!