Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kicsit felkavart...

Mit tegyek? Kicsit felkavart amit láttam tegnap.

Figyelt kérdés

Tavaly januárban, 2 év után elhagytam a páromat. Már nem szerettem, utáltam az anyját, sőt nagy valószínűséggel meg is lopott, ne 1-2ezer forinttal. És amiket szakítás után terjesztett rólam, az is felháborító volt.

Tavaly május óta van egy párom, nagyon szeretem, szeretek vele lenni. Nincsenek olyan félelmeim, hogy meglop vagy átver.

Tegnap előtt láttam az exemet, elég érdekesen nézte hogy a barátnőm kisfiát babusgatom. (Barátnőm szerint az ex azt hitte, hogy az enyém)

Tegnap ismét láttam, a barátnőjével kézenfogva sétáltak.

A barátnője külsőre nagyon hasonlít rám (talán minden lányban engem keres?). Felkavart a látvány, nem tudom miért. Előjöttek a rossz emlékek, mikor megütött, megalázott mások előtt, megfenyegette a barátaimat, mikor eltűnt anyukám pénztárcája és őt nem érdekelte stb.

Mostmár rájöttem, hogy ő mindig is kihasznált minket, cserébe sosem kapta vissza semmit. Névnapomkor ellopta az édesanyja nyakláncát, azt adta nekem. Arra hivatkozva, hogy a lánc nagy, "elvitte ékszerészhez", azaz visszacsempészte az anyukája ékszerdobozába. (Pont akkortájt mondta az anyja, hogy eltűnt egy lánca, majd hirtelen meglett).

Nem akarok rá gondolni, azt is el akarom felejteni, hogy létezik. Köszönöm hogy elolvastad.


2010. júl. 24. 08:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Még mindig oda vagy érte. Hiba.
2010. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ha "oda lennék érte", nem lenék szerelmes a páromba.
2010. júl. 25. 08:33
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerelmesnek lenni es szeretni valakit, nagy kulonbseg.

Az ex-edet szereted, (meg mindig), a parodba szerelmes vagy. Majd kesobb rajosz, meg nem, nem addig mig ki nem vered a fejedbol a szivedbol az ex-t.

2010. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!