Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap láttam, hogy a barátnőm...

Tegnap láttam, hogy a barátnőm férje felvett egy prostit. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A srác nem látott engem,de én tisztán láttam mindent. Mielőtt kérdeznétek,nem egy "egyszerű" stoppost vett fel... Elmondjam a barátnőmnek?
2011. szept. 6. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

NE!

1. nem hiszi el

2. nem a te dolgod

3. te leszel a sz.rkeverő, akkor is ha jót akartál...

2011. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Én értem amit írsz,de mégis... Van egy 3 éves kislányuk,most tervezik a következő babát... Mi lesz ebből a kapcsolatból,ha örömlányok után járkál??? Ha az én férjemről lenne én igenis szeretnék tudni róla. Végül is nem állandó a partnere...
2011. szept. 6. 10:19
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
én meg szólnék, már csak azért is, mert így lehet, hogy a kedves férj összeszed valamit, és átadja a barátnőnek. nem kockáztatnám meg. lehet, hogy összevesznétek, de legalább megszabadul egy hülye férjtől. Ha mégsem hisz neked, akkor is te mindent megtettél. Előbb-utóbb rájön, hogy neked volt igazad.
2011. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Én is szólnék szerintem! Már csak a leendő magzat érdekében is, ki tudja mit szed össze a kur@ától aztán haza viszi , megfogan a pici.....vagy ha később derül ki a barátnőd ott lesz 2 gyerekkel egyedül álló anyaként.

Nem tudom mi a jó megoldás, ha elmondod spicli vagy, ha nem mondod el az se jó! :(

Kívánom hogy jól tudj dönteni!

2011. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
és ha beszélnél a férjével???
2011. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Beszélj a férfivel,mondd meg hogy vagy elmondja ő vagy te. Adj neki egy esélyt.

Vagy ha ezt nem tartod jó 5 letnek akkor menj egyenesen a barátnődhöz,és mondd el mit láttál. Hidd el meg fogja köszönni. Ha nem terveznének épp babát nem lenne ennyire fontos a dolog,de igy az!!!

2011. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Én szólnék!!!!! Főleg h várják a következő gyereket!

Gondolom te sem akarsz nyomort a barátnődnek, meg nemi betegséget sem!


Le ezzel a szemét AIDS-es ribanc pasival!


Ha a barátnőd nem hiszi el, akkor járjon utána ő titokban!

2011. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy jobban járnak ezzel a kompromisszummal. Tegyük fel, hogy otthon nem igazán élnek már szexuális életet. Egy férfi ilyenkor 3 dolgot tehet: vagy keres másik csajt, vagy prostihoz jár, vagy marad a helyén és szenved. Mert hidd el, egy férfinak szenvedés, ha nincs (vagy nagyon ritkán van csak) szex.
2011. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem értem azokat,akik mindig azt mondják,hogyha nincs egy darabig szex,akkor a férfi szenved és kell neki egy nő...tudjátok "Segíts magadon,isten is megsegít".Ezért félre lépni?

Bár a kérdésben ez nem szerepelt,de ez nekem olyan felháborító tud lenni.Ilyenkor mindig az jut eszembe,hogy a férfiaknak ezek szerint a farkukban van az agyuk!Mert épeszű ember nem csinál ilyet,amíg kapcsolata van,főleg,ha gyerek is van.


A kérdésre válaszolva én elmondanám a barátnőmnek,mert szerintem így helyes mégha rám is fog ezután haragudni.Nem tudnám titkolni és a szemébe nézni,hogy tudom,hogy mi a helyzet és nem szólok.Durva dolog lenne,de legalább igaz.

2011. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most valóban nagy dilemmában vagyok... Jó döntést hozni? Sztem ebben az esetben nem igazán lehet...
2011. szept. 6. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!