Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap láttam, hogy a barátnőm...

Tegnap láttam, hogy a barátnőm férje felvett egy prostit. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A srác nem látott engem,de én tisztán láttam mindent. Mielőtt kérdeznétek,nem egy "egyszerű" stoppost vett fel... Elmondjam a barátnőmnek?
2011. szept. 6. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Én a helyedben addig célozgatnék a férjnek (amikor a barátnőd is ott van), megjegyzéseket tennék, lelki terrort alkalmaznék, amíg magától bevallja...már ha van mit!!!

Így Te sem leszel spicli, és ha neadj isten valamit mégis félrenéztél, akkor nem leszel bajkeverő sem...

2011. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
De van jó döntés. Te ha a barátnőd helyében lennél,mit éreznél ha akkor derülne ki hogy két gyerekes egyedülálló anya leszel (merthogy már csak idő kérdése mikor lép le mellőle a pasi)amikor már terhes vagy a másodikkal?? Mit szólnál ha a barátnőd megakadályozhatta volna mindezt,és nem tett volna SEMMIT????
2011. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Ne üsd az orrodat mások magánéletébe. Még ha a (legjobb) barátnőd is az.

Ne szólj szám, nem fáj fejem.

2011. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Én elmondtanám, joga van tudni!
2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok ezért a hülye, de én is elvárnám, hogy szóljanak nekem, hogy drága párocskám miket enged meg magának.
2011. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!