Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kicsit felkavart...

Mit tegyek? Kicsit felkavart amit láttam tegnap.

Figyelt kérdés

Tavaly januárban, 2 év után elhagytam a páromat. Már nem szerettem, utáltam az anyját, sőt nagy valószínűséggel meg is lopott, ne 1-2ezer forinttal. És amiket szakítás után terjesztett rólam, az is felháborító volt.

Tavaly május óta van egy párom, nagyon szeretem, szeretek vele lenni. Nincsenek olyan félelmeim, hogy meglop vagy átver.

Tegnap előtt láttam az exemet, elég érdekesen nézte hogy a barátnőm kisfiát babusgatom. (Barátnőm szerint az ex azt hitte, hogy az enyém)

Tegnap ismét láttam, a barátnőjével kézenfogva sétáltak.

A barátnője külsőre nagyon hasonlít rám (talán minden lányban engem keres?). Felkavart a látvány, nem tudom miért. Előjöttek a rossz emlékek, mikor megütött, megalázott mások előtt, megfenyegette a barátaimat, mikor eltűnt anyukám pénztárcája és őt nem érdekelte stb.

Mostmár rájöttem, hogy ő mindig is kihasznált minket, cserébe sosem kapta vissza semmit. Névnapomkor ellopta az édesanyja nyakláncát, azt adta nekem. Arra hivatkozva, hogy a lánc nagy, "elvitte ékszerészhez", azaz visszacsempészte az anyukája ékszerdobozába. (Pont akkortájt mondta az anyja, hogy eltűnt egy lánca, majd hirtelen meglett).

Nem akarok rá gondolni, azt is el akarom felejteni, hogy létezik. Köszönöm hogy elolvastad.


2010. júl. 24. 08:59
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és mióta szakítottam az exel, volt már fél évig egy barátnője, az nem érdekelt. Aztán az a csaj is elhagyta (mert kiismerte), akkor nem éreztem ugyanezt. (A csaj nem hasonlított rám külsőre.)
2010. júl. 24. 09:03
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod felejteni, akkor ne is törődj vele, észre se vedd.
2010. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok rá gondolni, azt is el akarom felejteni, hogy létezik.--Ezt kell tenned!

Nealdozatkent gondolj magadra.Inkabb rohogd ki ezt a ferget es sajnald az uj not.

2010. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem is volt egy ilyen kapcsim 4 évig sajnos hogy lopott a fiú,ma pénztárcámból kivette a pénz szó nélkül,utana már ugy aludtam h a párnám alatt volt a pénztárcám.a közös lányunk amikor megszületett kapott egy arany babakarláncot,azt is elvitte és eladta,egyzser gondoltam h ráprobálom a gyerek kezére és csak az üres doboz volt ott.az anyámat is meglopta sajnos.

örülj neki hogy már nem vele vagy.

2010. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Örülök. Csak a rossz emlékek miatt néha úgy érzem hogy mindjárt sírva fakadok. Párom is látta, szerinte az ex új csaja 40 éves... Mondjuk ehhez semmi közöm.

Csak ha még a párom is szóba hozza, nehéz elfelejteni.

2010. júl. 24. 09:10
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is furcsa volt látni az exemet a "jóbarátok" által küldött esküvői fotókon...felkavart mikor megtudtam, hogy a felesége terhes...aztán végig gondoltam aminek a hídfőjéhez te is eljutottál: számít ez? Sok xart kaptam tőle én is de volt azért jó is. De elmúlt. Nincs tovább és szerencsémre van valaki más aki azért szeret ami vagyok és nem azért amim van. Bennem is volt egy látod milyen jő nekem nélküled(???) bezzeg érzés. De elmúlt. Az embert mikor megbántják ok nélkül az sajnos mély sebet hagy.

Téged nagyon megbántott ez az ember. Csinált aljas dolgokat. De gondolj arra, hogy az ő bűne, nem a tied. Te akkoris boldog leszel.

2010. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az egyik válaszolónak, ne úgy gondolj magadra, mint áldozatra!

Gondolj úgy az egészre, hogy hát igen ezt is túl éltem és most boldog vagyok! És ő?! Kit érdekel! Ami nem öl meg, az erősebbé tesz!

Persze, mindenkiben téged keres, lehetséges, hiszen jól elvolt melletted....

Az a fontos, hogy te tovább léptél, ő meg nem számít.

Nem baj, ha a barátoddal beszélgettek az ex-edről, hiszen a múltad egy része, csak azt kell megértened, hogy elmúlt!

Az emlékek megmaradnak, de idővel halványulnak.

2010. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 24. 09:21
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit felkavart, de ne törődj vele. Te már megszabadultál,neked több problémát nem okoz.Van egy barátod, akit szeretsz, azzal kell foglalkoznod, nem a régi barátoddal. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2010. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy megszabadultam tőle.

De az emlékétől is szeretnék megszabadulni.

2010. júl. 24. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!