Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kicsit felkavart...

Mit tegyek? Kicsit felkavart amit láttam tegnap.

Figyelt kérdés

Tavaly januárban, 2 év után elhagytam a páromat. Már nem szerettem, utáltam az anyját, sőt nagy valószínűséggel meg is lopott, ne 1-2ezer forinttal. És amiket szakítás után terjesztett rólam, az is felháborító volt.

Tavaly május óta van egy párom, nagyon szeretem, szeretek vele lenni. Nincsenek olyan félelmeim, hogy meglop vagy átver.

Tegnap előtt láttam az exemet, elég érdekesen nézte hogy a barátnőm kisfiát babusgatom. (Barátnőm szerint az ex azt hitte, hogy az enyém)

Tegnap ismét láttam, a barátnőjével kézenfogva sétáltak.

A barátnője külsőre nagyon hasonlít rám (talán minden lányban engem keres?). Felkavart a látvány, nem tudom miért. Előjöttek a rossz emlékek, mikor megütött, megalázott mások előtt, megfenyegette a barátaimat, mikor eltűnt anyukám pénztárcája és őt nem érdekelte stb.

Mostmár rájöttem, hogy ő mindig is kihasznált minket, cserébe sosem kapta vissza semmit. Névnapomkor ellopta az édesanyja nyakláncát, azt adta nekem. Arra hivatkozva, hogy a lánc nagy, "elvitte ékszerészhez", azaz visszacsempészte az anyukája ékszerdobozába. (Pont akkortájt mondta az anyja, hogy eltűnt egy lánca, majd hirtelen meglett).

Nem akarok rá gondolni, azt is el akarom felejteni, hogy létezik. Köszönöm hogy elolvastad.


2010. júl. 24. 08:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igazából ahhoz a részhez szeretnék hozzászólni, hogy hasonlít rád a barátnője. (nem olvastam végig a kommenteket)

Mindenkinek van egy zsánere, aki tetszik neki, és valószínű, hogy hasonlót fog keresni (barna haj, barna szem, vékony vagy moletebb alkat, stb,), így biztos lesz kis haonlóság. Párom exére én is hasonlítok kicsit, sőt, a testvére új barátnője is hasonlít az előzőre. (nem vonások, inkább alkat, meg szem, haj)

Azonkívül ez egy bunkó ember volt, most már nem lesz az életedben, pár nap és helyre állsz. Nekem is jutott eszembe előző pocsék kapcsolat, pár napig rossz volt, de hamar elmúlt. :)

2010. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem tényleg elmúlik ez a rossz érzés.
2010. júl. 24. 09:45
 13/23 anonim ***** válasza:
Orulsz hogy megszabadultal tole, de ott valahol a szived melyen meg mindig hely van. Ha nagyon oszinte akarsz es tudsz lenni magaddal, akkor rajosz hogy feltekeny vagy az ex-edre. Persze, viaskodsz magaddal, mert faj ahogy kihasznalt. Ezt a mostani baratod is eszrevette. Nehez, nagyon nehez es meg sok viz fog lefolyni a hid alatt, mire Te kozombosen tudsz majd gondolni ra. Ha ugy erzed nem megy, menj egy tanacsadohoz, ahol kibeszelheted magad, erzeseid. Sokszor segit, es ravezetnek a sziv minnel hamarabb gyogyulasara.
2010. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny. Rossz volt őt látni, és kész. Túllépett rajtam, én is rajta. Csak nem szeretném látni, hogy a rossz emlékek újra eszembe jussanak.
2010. júl. 24. 09:52
 15/23 anonim ***** válasza:
hűha,ha engem meglopna a párom,akkor biztos,hogy olyan balhét csapnék!!! :O hogy képzelte!
2010. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire felkavar a látvány még nem léptél túl rajta, tudat alatt nem.

Lehet, hogy nem féltékenység de valami nagyon hasonló, ha igazán túl lennél rajta akkor már közömbösen szemlélnéd. A gyűlölet is érzés, gyűlölöd mert szeretted és ő ezt kihasználta, majd ha azt mondod, hogy láttam és teljesen hidegen hagyott akkor leszel túl rajta....

2010. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lenne jó, egy adatbázis, ahová ilyen embereket fel lehetne rakni, és nem szívna annyi jóhiszemű ember.
2010. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Vezess blogot, ahol név nélkül kiírhatod magadból a dolgot.
2010. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy rokonunk, most épp a 4. feleségénél tart, (a barátnőket nem számolom), ráadásul mindegyik volt feleségétől azért vált el, mert "kiszeretett" belőlük. Épp a múltkor nézegettük a fényképeket, mondom neki, hogy olyan ez a 4 feleség, mint 4 tojás. Erre ő, kizárt, ő utálja őket, miért mondom, hogy hasonlítanak. Mindenki mondta, hogy tényleg ugyanazok a vonások, ő pedig nem akarja elhinni. Egyszerűen tudat alatt a legtöbb férfi ugyanazon tipusú nőt választ, de fentiek alapján nem azért, mert az előzőt keresi benne. Egyébként épp most akar a negyediktől is elválni. (Ötödik jelöltről még nem tudok), de biztos nem lesz sokáig egyedül.
2010. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Harmadik otolso valaszolnak,

Na, de hat mar van ilyen adatbazic, eleg regen. www.don'tdatehimgirl.com lanyok, (felhaborodottak) leirjak a pasi nevet, hova valosi, mit csinalt avagy mit nem, javaslatok stb. Ha most epp valaki osszejon egy ujjal, itt fellapozhatja multjat es miert nem jo fogas.

Nos, itt van alkalom akarkinek hogy Mo.O-on is legyen ilyen.

2010. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!